PDA

View Full Version : سوال: Download فایل های Upload شده

qweewq
سه شنبه 16 تیر 1388, 17:35 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه اساتید سایت :
راستش بنده یک وب سایت درست کردم با صفحات Asp و زبان سی شارپ که توش قابلیت Upload فایل رو گذاشتم یعنی فایلهارو تو یه فلدر که برنامم ذخیره شده می زاره.حالا می خوام قابلیت دانلود بذلرم یعنی کاربر بتونه فایل هایی که Upload کردم رو بتونه دانلود کنه.اگه می شه کامل توضیح بدین که چه جوری این کارو کنم.کد که لزم داره رو بذارین لطفا.فکر کنم از تگ HTML باید استفاده کنم...نمی دونم.:ناراحت:
با تشکر از سایت خوبتون

NIUSHA_KH
سه شنبه 16 تیر 1388, 20:54 عصر
سلام دوست عزیز
جهت دانلود فایل تو Click Event کلید DownLoadتون بنویسید:

Response.redirect("~/DownLoadFilesPath/fileName.doc")

~ یعنی مسیر جاری
به جای DownLoadFilesPath هم مسیر فایلتون رو بنویسید
به جای fileName.doc هم نام و پسوند فایلتون رو بنویسید
موفق باشید

hobab-theme
سه شنبه 16 تیر 1388, 21:45 عصر
دوست من برای اینکه بشه یه فایل رو از رو هاست بر روی کامپیوتر ذخیره کرد ( دانلود کرد ) شما باید پسوند فایل رو به یه پسوندی تبدیل کنید که قابلیت دانلود شدن رو داشته باشه
مثلاً شما نمیتونید یه فایل رو با پسوند .html دانلود کنید ولی میتونید این فایل رو اول زیپ کنید و بعد اونو دانلود کنید با پسوند .zip
پرکاربردترین پسوندها zip و rar هستند

iman_22a
چهارشنبه 17 تیر 1388, 01:03 صبح
دوست من برای اینکه بشه یه فایل رو از رو هاست بر روی کامپیوتر ذخیره کرد ( دانلود کرد ) شما باید پسوند فایل رو به یه پسوندی تبدیل کنید که قابلیت دانلود شدن رو داشته باشه
مثلاً شما نمیتونید یه فایل رو با پسوند .html دانلود کنید ولی میتونید این فایل رو اول زیپ کنید و بعد اونو دانلود کنید با پسوند .zip
پرکاربردترین پسوندها zip و rar هستند

اینم من اضافه کنم که ، هر پسوندی که توسط Asp.net یا IIS برای منظور خاصی هندل نشده باشه به عنوان یک فایل معمولی توسط مرورگر دانلود میشه .