PDA

View Full Version : تولید کد جاوااسکریپت آنلاین

هواشناس
چهارشنبه 17 تیر 1388, 13:20 عصر
بنام خدا
با سلام
کد نهایی صفحاتی مثل زیر چطوری نوشته میشه؟

http://abctools.ir/Weather/Gadget.aspx

می دو نم که توی این کدها مثلا از کد زیر استفاده می کنند ولی من میخواهم که query بکار رفته در آن مثل سایت فوق بدون نیاز به ایجاد فایل جدید، قابل تغییر باشه
مثلا برای query زیر من یه فایل مثل a.js درست کردم با محتوای زیر، ولی برای query های دیگه چطور ف یعنی برای مقادیر دیگر tp=...

document.write("<iframe style='direction:rtl; text-align:right' align='middle' src='online.asp?tp=ham' frameborder='0' scrolling='no' width='200px' height='350px' ></iframe>");

Galestian
جمعه 19 تیر 1388, 20:30 عصر
سلام
دوست عزیز در کل سوال شما سوالی دارای جوابی ساده است اما چون دقیقا مشخص نکردید چه هدفی دارید کمی پاسخ دادنش سخت میشه ؟
اگر سوال شما این است که چگونه به ازای هر پارامتر چسبیده به متغیر tp سایت مورد نظر یک صفحه تولید می کند ؟ باید بگویم که این کار را نمی کند ! این قبیل سایت ها با توجه به پارامتر دریافت شده در برنامه خود و با استفاده از یک CASE کد های گوناگونی را تولید و بصورت خروجی بیرون می دهند .
پس در واقع فایل های JS واقعی وجود ندارد و برنامه های آن سایت ها که ممکن است ASP.net یا PHP باشند این کد ها را در همان لحظه ایجاد و به شما می دهند .

به عنوان مثال کد بالا همانطور که مطلع هستید یک فریم را در صفحه ایجاد و اطلاعاتی را که از صفحه online.asp با توجه به پارامتر ارسالی خواسته شده است نمایش می دهد حال با توجه به پارامتر ارسالی ممکن است آن صفحه کدی را در فریم برگرداند که باعث نمایش یک عکس - نظر سنجی - تبلیغ و یا هر چیز دیگر شود .

امید وارم توضیحاتم خیلی بی ربط با پرسش شما نبوده باشد

موفق باشید