PDA

View Full Version : جا به جا شدن کنترلها

arhnmn
چهارشنبه 17 تیر 1388, 16:34 عصر
دوستان من یه مشکلی دارم که از ابتدای پروژم تا الان که تقریبا" آخراش نتونستم حل کنم اونم اینکه بعد از هر بار اجرا یا کلا" بستن محیط vs و دوباره باز کردنش, بعضی از کنترل ها جایی که باید باشن نیستن یعنی یا یکم جلوتر رفتن یا یکم عقب تر.من هر بار که دارم با پروژم کار میکنم کلی از وقتم رو برای اینکه کنترل هارو جابجا کنم میگیره.
دوستان کسی پیشنهادی داره؟؟؟

arhnmn
چهارشنبه 17 تیر 1388, 17:17 عصر
کسی پیشنهادی نداره؟؟؟؟؟؟

shafi21
چهارشنبه 17 تیر 1388, 18:56 عصر
منم همین مشکل رو دارم اگه دوستان لطف کنن وراهنمایی کنن ممنون میشم:لبخندساده:

smhz777
چهارشنبه 17 تیر 1388, 19:21 عصر
دوستان معمولا در صفحات html براي اينكه اين اتفاق نيفته كل يك جدول با طول وعرض 100% در صفحه قرارميدند و بعد کنترلها رو در خونه هاي جدول قرار ميدند

arhnmn
چهارشنبه 17 تیر 1388, 19:44 عصر
دوست عزیز من الان اگه خدا بخواد آخرهای پروژم هستم که خیلی زیاد فم دارم و خوب خیلیم کنترل نمیشه که بخوام همه رو بهم بزنم.اوایل کارم میخواستم این کارو کنم ولی خیلی سخت بود چون خیلی تو صفحات کنترل داشتم برای همین اتقدر باید tr و td تعریف میکردم که خودم هم گیج میشدم.حالا شما روش دیگه ایی سراغ ندارین؟؟

smhz777
چهارشنبه 17 تیر 1388, 23:26 عصر
من راه ديگه اي سراغ ندارم فقط مي دونم با اين كاري كه شما كردي اگر سايت رو روي انترنت بگزاري هيچ تضميني نيسيت توي سيستم ديگران هم همون جور باشه كه توي سيستم شماست در كل با عوض شدن رزوليشن ومانياور ها كنترلهاي شما كم يا زياد جابه جا ميشند.

arhnmn
چهارشنبه 17 تیر 1388, 23:28 عصر
این سایت پروژه من هستش نمیخوام تو اینترنت بزارم.بهرحال ممنون