PDA

View Full Version : پرینت گرفتن از فرم

mortezawolf
پنج شنبه 18 تیر 1388, 16:05 عصر
سلام دوستان
بنده یک صفحه دارم که اطلاعاتو از combobox و textbox ها گرفتم و تو دیتابیس ذخیره کردم
بعد از ذخیره شدن دگمه ثبت اطلاعات disable می شه و دگمه چاپ ظاهر می شه.
حالا اون اطلاعاتی که همین الان ثبت شدن باید طبق طراحی خاصی و به صورت landscape چاپ شن من چیزی راجب print نمی دونم
اگر دوستان کمک کنن ممنون می شم

hozouri
پنج شنبه 18 تیر 1388, 16:27 عصر
سلام
اطلاعات کجا ذخیره شده
اگر اطلاعات در بانک اطلاعاتی می تونید یه فایل کریستال ریپورت بسازید که مطالب هم در این سایت زیاده
اگر بجز بانک در جای دیگه ای ذخیره میشه می تونید این اطلاعات رو باز هم به صورت پارامتر به کریستال ریپرت ارجاع بدید.
اگر جستجو کنید مطالب فراوانی نسیبتان خواهد شد

mortezawolf
پنج شنبه 18 تیر 1388, 18:20 عصر
سلام
اطلاعات کجا ذخیره شده
اگر اطلاعات در بانک اطلاعاتی می تونید یه فایل کریستال ریپورت بسازید که مطالب هم در این سایت زیاده
اگر بجز بانک در جای دیگه ای ذخیره میشه می تونید این اطلاعات رو باز هم به صورت پارامتر به کریستال ریپرت ارجاع بدید.
اگر جستجو کنید مطالب فراوانی نسیبتان خواهد شد
مرسی البته من ذکر کرده بودم که تو دیتابیس ذخیره میشه من از کریستال ریپورت سر در نمیارم
اگه ممکنه لینکی چیزی دارید بذارید

mortezawolf
جمعه 19 تیر 1388, 08:32 صبح
من رفتم دنبال کریستال ریپورت و یه چیزایی یاد گرفتم
حالا مشکلم سر هماهنگ کردن با برناممه
مثلا من چطوری با زدن یه دگمه به ریپورت بفهمونم که این اطلاعاتو بر اساسه این چیزی که الان ذخیره شده بیار؟
بهتر بگم:تو دستور اس کیو ال تو قسمت where باید یکسری اطلاعاتی باشه که الان ذخیره شده.نمی دونم چجوری پارامترش باید ارسال بشه؟
لطفا کمک کنید

Xcalivorse
جمعه 19 تیر 1388, 23:13 عصر
دوست عزيز در سايت برنامه نويس فرومي براي اين منظور در نظر گرفته شده.

http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=52

mortezawolf
شنبه 20 تیر 1388, 11:41 صبح
دوستان می خواستم ببینم که چجوری می شه چندتا query نوشت تو یه صفحه کریستال ریپورت چون اطلاعات از چند تا تیبل مختلف خونده میشن؟؟؟

mortezawolf
شنبه 20 تیر 1388, 17:26 عصر
دوستان لطفا یکی جواب سوال آخرمو بده؟؟

mortezawolf
شنبه 20 تیر 1388, 23:17 عصر
من هنوز جوابی واسه سوالم نیافتم

mortezawolf
یک شنبه 21 تیر 1388, 16:38 عصر
لطفا جواب؟؟؟؟؟

sahar
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 18:15 عصر
سلام من چجوری میتونم از یک فرم که اطلاعاتو از پایگاه داده میخونه گزارش یا report بگیرم