PDA

View Full Version : سوال: ارور has not been pre-compiled, and cannot be requested

shahab_ksh
پنج شنبه 18 تیر 1388, 18:03 عصر
با سلام

کسی میدونه چرا این ارور گاهی اوقات در سرور ایجاد میشه و راهش چیه؟
فایلها dll در دایرکتوری bin هست

The file '/default.aspx' has not been pre-compiled, and cannot be requested.

scription: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Web.HttpException: The file '/default.aspx' has not been pre-compiled, and cannot be requested.

راه رفع این مشکل چی ؟
این ارور هر دو سه ماه یک باربروز میکنه

shahab_ksh
پنج شنبه 18 تیر 1388, 23:20 عصر
یک راه حل برای این مشکل اینه که یه بار دیگه دایرکتوری بین رو آپلود کنم ولی چطوری با این کار درست میشه ؟

یه راه دیگه اینه که فایلهای دایکتروری C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Temp orary
ASP.NET Files\customer. رو پاک کنیم کسی میدونه چطوری میشه در آینده از چنین مشکلاتی جلوگیری کرد؟

iman_22a
جمعه 19 تیر 1388, 01:26 صبح
بنظر میاد این مشکل مال وقتیه که با هر بار Publish کردن پروژه یک DLL با نامی جدید ایجاد بشه و برای هر صفحه ، کد پشت صفحه آن هم یک DLL مجزا داشته باشه . اونوقت هربار که پابلیش کنین باید هم صفحه Aspx هم DLL مربوطه رو از نوع آپلود کنین . پیشنهاد می کنم که از DLL با نام ثابت استفاده کنین .
شما پروژه تون از نوع Web Application هستش یا WebSite ؟! (بنظرم این مشکل فقط با WebApplication باشه)

یاسر مددیان
سه شنبه 02 آذر 1389, 11:28 صبح
سلام
آقا کسی نیست اطلاعات کاملی در مورد این خطا داشته باشه؟
یه سایت دارم رو هاست می ذارم که این ارور رو میده. 2 روزه وقتمو گرفته!

Himalaya
سه شنبه 02 آذر 1389, 12:14 عصر
http://forums.asp.net/t/956297.aspx
http://forums.asp.net/t/956297.aspx?PageIndex=2

alonemm
سه شنبه 02 آذر 1389, 19:49 عصر
البته توی سایت هم یکی از کاربران یک تاپیک به عنوان مرجع خطاها دارند
به نظر من هم اگه از WEB site استفاده بشه توی پروژه این مشکل پیش نمیاد.

یاسر مددیان
چهارشنبه 03 آذر 1389, 11:16 صبح
درود بر شما،
من توی وب سایتم از ajax استفاده کردم. وقتی کل کدهایی که به ajax مربوطه رو غیر فعال میکنم و آپلود میکنم مشکل حل میشه. اما وقتی دوباره ajax رو میارم تو کارم همین ارور رو میده. در ضمن سه فایل dll مربوطه یعنی :

AJAXExtensionsToolbox.dll
System.Web.Extensions.Design.dll
System.Web.Extensions.dll

رو تو شاخه bin گذاشتم.
از دوستانی که کمک می کنن سپاسگزارم.