PDA

View Full Version : اتفاق عجیب : همه چیز در بانک به صورت موقت ثبت می شه

mina.net
جمعه 19 تیر 1388, 17:36 عصر
سلام دوستان
دوستان یک مشکل عجیب برای من به وجود اومد. هر تغییری تو بانک اعمال می کنم به صورت موقت ثبت می شه و بعد از خروج از برنامه (البته نه بلافاصله با چند دقیقه تاخیر) حذف می شه.
لازم به ذکر هست که رو این برنامه تقریبا 6-7 ماهی هست کار می کنم و بارها در اون از دستورات مختلفی برای ثبت - حذف - ویرایش استفاده کردم ولی الان تقریبا یک هفته ای هست که هر تغییر جدیدی اعمال می کنم بعد از خروج از برنامه از بین می ره. هر کاری کردم به نتیجه نرسیدم. لطفا کمک کنید.

majid_vb_2008
جمعه 19 تیر 1388, 19:01 عصر
سلام منم چند وقت پيش همين مشكل رو داشتم ولي دوستان جواب دادند.

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=147096

kablayi
جمعه 19 تیر 1388, 20:39 عصر
دوست عزیز فکر میکنم شما برنامه رو از درون محیط VS ران میکنی درسته ...
خوب اگر اینطوره بایستی این مشکل پیش بیاد چون با هر بار تغییر در سورس برنامه بانک اطلاعاتی از اول لود میشه و جایگزین فایل قبلی میشه و طبعا اطلاعات قبلی پاک میشه ...
شما از درون پوشه debug فایل exe برنامه رو اجرا کنید بعد ببینید این اتفاق میافته یا نه؟

mina.net
جمعه 19 تیر 1388, 20:51 عصر
ممنون دوست عزیز
من خیلی با محیط Sql کار نکردم و بیشتر نیازم رو از طریق کد نویسی تو محیط .NET برطرف کردم. این پروپرتی که تو اون تاپیک دوستان توضیح دادن رو پیدا نکردم.
ببخشید حالا دیگه پیدا کردم. فکر می کردم باید تو SQL بگردم. در صورتی که این پروپرتی رو بایستی تو VS عوض می کردم نه SQL
ولی چرا تا حالا همچین مشکلی وجود نداشت؟

mina.net
جمعه 19 تیر 1388, 21:03 عصر
دوست عزیز فکر میکنم شما برنامه رو از درون محیط VS ران میکنی درسته ...
خوب اگر اینطوره بایستی این مشکل پیش بیاد چون با هر بار تغییر در سورس برنامه بانک اطلاعاتی از اول لود میشه و جایگزین فایل قبلی میشه و طبعا اطلاعات قبلی پاک میشه ...
شما از درون پوشه debug فایل exe برنامه رو اجرا کنید بعد ببینید این اتفاق میافته یا نه؟
درسته ، ولی من فکر می کنم از وقتی که Vb.net رو یاد گرفتم اینطوری کار می کردم چرا تا حالا مشکلی پیش نمی ومد؟ :متفکر:

mina.net
جمعه 19 تیر 1388, 22:40 عصر
یک مشکل دیگه
هر بار که من تغییراتی تو database از نظر ساختاری ایجاد می کنم(مثلا اضافه کردن یک فیلد) بازم اطلاعات پاک می شه. من نمی خوام اطلاعات قبلی پاک بشه و در این حال تغییرات جدید اعمال بشه. باید چیکار کنم؟

kablayi
شنبه 20 تیر 1388, 01:00 صبح
برای اینکه برنامه اجرا بشه VS اونو دوباره کامپایل میکنه و تغییرات رو اعمال میکنه و فایل جدید رو در پوشه bin میریزه و به طبع محتویات قبلی پاک میشن ...
در صورتی پاک نمیشه که شما تغییراتی در برنامه ایجاد نکرده باشین...