PDA

View Full Version : ذخیره 2 عکس در یک فایل

mazdaxx
یک شنبه 21 تیر 1388, 07:42 صبح
با سلام
چه طور می شه دوتا عکس رو تو یه فایل ذخیره کرد و بعد موقه فراخوانی اون دو عکس رو به طور جدا گانه تو دو imageBOX قرار داد

Tasiyan
یک شنبه 21 تیر 1388, 08:57 صبح
توسط فرمت tif میشه
:لبخند:

mazdaxx
سه شنبه 23 تیر 1388, 18:21 عصر
توسط فرمت tif میشه
:لبخند:

لطفا بيشتر توضيح بدين خواهشا باسورس توضيح بدين

rainymbb
جمعه 26 تیر 1388, 08:12 صبح
با سلام
چه طور می شه دوتا عکس رو تو یه فایل ذخیره کرد و بعد موقه فراخوانی اون دو عکس رو به طور جدا گانه تو دو imageBOX قرار داد

منظورتون اینه که دوتا عکس رو که تو دو Picture هستن رو در یک فایل ذخیره کنه که بعد هم وقتی اون فایل رو فراخوند دوباره بیان تو Picture ها ایا منظورتون همینه من یه سورس داشتم که این کار رو می کرد باید بگرده پیداش کنم

mazdaxx
چهارشنبه 31 تیر 1388, 07:59 صبح
منظورتون اینه که دوتا عکس رو که تو دو Picture هستن رو در یک فایل ذخیره کنه که بعد هم وقتی اون فایل رو فراخوند دوباره بیان تو Picture ها ایا منظورتون همینه من یه سورس داشتم که این کار رو می کرد باید بگرده پیداش کنم

شرمنده دیر پاسخ دادم اره دقیقا خودشه لطفا کمک کنید

mazdaxx
چهارشنبه 31 تیر 1388, 08:03 صبح

راستی با سورس کمک کنید با تشکر

mazdaxx
چهارشنبه 31 تیر 1388, 08:08 صبح

راستی با سورس کمک کنید با تشکر

rainymbb
پنج شنبه 01 مرداد 1388, 07:31 صبح
شرمنده هر چی گشتم او سورسه پیدا نشد و دقیقا هم یادم نیت که چی بود که بدون اون توضیح بدم
با تشکر