PDA

View Full Version : سوال: اضافه کردن دستور به قسمت where

arhnmn
یک شنبه 21 تیر 1388, 23:34 عصر
SqlConnection1.Open()
SqlCommand1 = New SqlCommand("select * from modir where modiruser='" + txtUserName.Text + "'")
SqlCommand1.Connection = SqlConnection1
SqlCommand1.CommandType = CommandType.Text
m = SqlCommand1.ExecuteReader
If m.HasRows = True Then
Response.Redirect("admin.aspx")
SqlConnection1.Close()
End If

دوستان من این کد رو برای قسمت login مدیر سایت نوشتم ولی نمیتونم قسمت passwordرو هم اضافه کنم.یعنی نمیدونم چطور به دستور where اضافه کنم این قسمت رو

modirpass='" + txtPASS.Text + "'

ممنون میشم راهنمائیم کنید

amir40200
دوشنبه 22 تیر 1388, 01:26 صبح
SqlConnection1.Open()
SqlCommand1 = New SqlCommand("select * from modir where modiruser='" + txtUserName.Text + "'")
SqlCommand1.Connection = SqlConnection1
SqlCommand1.CommandType = CommandType.Text
m = SqlCommand1.ExecuteReader
If m.HasRows = TrueThen
Response.Redirect("admin.aspx")
SqlConnection1.Close()
EndIf

دوستان من این کد رو برای قسمت login مدیر سایت نوشتم ولی نمیتونم قسمت passwordرو هم اضافه کنم.یعنی نمیدونم چطور به دستور where اضافه کنم این قسمت رو

modirpass='" + txtPASS.Text + "'

ممنون میشم راهنمائیم کنید

اینطوری بنویس :

SqlCommand1 = New SqlCommand("select * from modir where modiruser='" + txtUserName.Text + "' and modirpass='" + txtPASS.Text + "'");

arhnmn
دوشنبه 22 تیر 1388, 01:40 صبح
ممنونم از کمکت دوست عزیز

masoomeh_c
چهارشنبه 24 تیر 1388, 18:13 عصر
اینطوری بنویس :

SqlCommand1 = New SqlCommand("select * from modir where modiruser='" + txtUserName.Text + "' and modirpass='" + txtPASS.Text + "'");

سلام.منم این مشکل دارم به این شکل که جلوی دستور where باید یک فیلدی که در چند table مشترک است را بنویسم که دستور where بررسی کند که فیلد نام از جدول فلان و از جدول فلان و ...... به همین صورت در 4 جدول باید چک شود .در واقع فیلدنام در هر صورت در 2 جدول یکسان است من میخواهم دستور delete داشته باشم که اگر فیلد نام مساوی بود با فلان نام ,سطرهای آن نام را هم از جدول فلان و هم از جدول فلان پاک کند.چطور این دستور را باید بنویسم.در ضمن وقتی به صورت جدا در 2 خط می نویسم هیچکدام از دستورها اجرا نمیشوند.
خوشحال میشوم اگر پاسخ دهید

masoomeh_c
جمعه 26 تیر 1388, 13:39 عصر
سلام. در این انجمن به مبتدی ها و تازه واردها جوابی داده نمیشه؟لطفا" به این سئوال من توجه کنید
متشکرم

kablayi
جمعه 26 تیر 1388, 20:50 عصر
دیتابیس شما نرمال سازی نشده ...
از این بابت میگم که در یه دیتابیس نرمال چندگانگی وجود نداره یعنی اطلاعات در چند جای متفاوت ذخیره نشده ...

khorsandreza
دوشنبه 29 تیر 1388, 16:28 عصر
فکر کنم مشکلت با این حل بشه

string.Format("SELECT * FROM UserTB WHERE UserID='{0}' AND UserPass='{1}'", user, password);

یادت باشه مطابق این شکل بنویس