PDA

View Full Version : سوال: استفاده از Ajax

یاسر مددیان
دوشنبه 22 تیر 1388, 18:39 عصر
سلام
برای استفاده از آپدیت پنل Ajax تو Web.Config چه تنظیماتی باید انجام شه. اگه میشه کدها رو اینجا بذارین.

با تشکر

یاسر مددیان
دوشنبه 22 تیر 1388, 19:01 عصر
من یه Button و یه Textbox گذاشتم تو Updatepanel ولی وقتی اجرا می کنم و روی Button کلیک می کنم صفحه رفرش میشه!!!
این به خاطر چیه؟

raziee
دوشنبه 22 تیر 1388, 19:25 عصر
asp:UpdatePanel ID="UpdatePanel1" runat="server">
<ContentTemplate>

</ContentTemplate>
</asp:UpdatePanel>

در این قسمت کد هات رو بنویس.
یادت باشه که باید قبلش:

<asp:ScriptManager ID="ScriptManager1" runat="server">
</asp:ScriptManager>

یاسر مددیان
دوشنبه 22 تیر 1388, 19:50 عصر
همین کارارو کردم. ولی جواب نمیده. صفحه رفرش میشه.
منظور از کدها همون کنترل های Button و Textbox ؟ بعد تو Onclick کنترل Button می نویسم

textbox1.text = "BarnameNevis";

درسته؟

یاسر مددیان
دوشنبه 22 تیر 1388, 19:54 عصر
مثلاً این:

<asp:ScriptManager ID="ScriptManager1" runat="server">
</asp:ScriptManager>
<asp:UpdatePanel ID="UpdatePanel1" runat="server">
<ContentTemplate>
<asp:DropDownList ID="DropDownList1" runat="server" OnSelectedIndexChanged="DropDownList1_SelectedIndexChanged"
Width="200px">
<asp:ListItem>a</asp:ListItem>
<asp:ListItem>s</asp:ListItem>
</asp:DropDownList>
<asp:DropDownList ID="DropDownList2" runat="server" Width="100px">
<asp:ListItem>d</asp:ListItem>
</asp:DropDownList>
<asp:Button ID="Button1" runat="server" Text="Button" CausesValidation="False" OnClick="Button1_Click" />
</ContentTemplate>
</asp:UpdatePanel>

بعد :

protected void Button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
DropDownList1.Visible = false;
DropDownList2.Width = 2000;
}

raziee
دوشنبه 22 تیر 1388, 22:27 عصر
view this link,please (http://www.30sharp.com/ShowArticle.aspx?nid=10&did=39&AuthorID=1)

یاسر مددیان
سه شنبه 23 تیر 1388, 07:45 صبح
متاسفانه بعد از نصب Ajax تو سیستم من ASP.NET Ajax-Enabled Web Site اضافه نمیشه اما Updatepanel و Updateprogress و ... اضافه میشن. من برنامه رو تو ASP.NET Web Site مینویسم.

با این وجود باید چیکار کنم؟

iman_22a
سه شنبه 23 تیر 1388, 09:46 صبح
شاید StarterKit مربوطه (که پسوند Vsi داره) نصب نشده باشه . توی پوشه نصب اگر دنبالش بگردین فکر کنم باشه :متفکر:

یاسر مددیان
سه شنبه 23 تیر 1388, 12:14 عصر
آره نصب نشده. چجوری باید نصب کنم؟

milade
سه شنبه 23 تیر 1388, 12:53 عصر
متاسفانه بعد از نصب Ajax تو سیستم من ASP.NET Ajax-Enabled Web Site اضافه نمیشه اما Updatepanel و Updateprogress و ... اضافه میشن. من برنامه رو تو ASP.NET Web Site مینویسم.

شاید StarterKit مربوطه (که پسوند Vsi داره) نصب نشده باشه . توی پوشه نصب اگر دنبالش بگردین فکر کنم باشه
فکر نمیکنم این باشه ...

توی tool Box کلیک راست کن و Choose Item و در اونجا Browse و ادرس نصب اجاکس و Ajaxtoolkit.dll ( یا یه همچین چیزی ) رو اد کن .

موفق باشید

یاسر مددیان
چهارشنبه 24 تیر 1388, 07:23 صبح
من همه گزینه ها Updatepanel و Updateprogress و ... دارم اما تو سیستم هنگامی که New Website میکنم ASP.NET Ajax-Enabled Web Site رو ندارم که بتونم یه پیج با قابلیت استفاده Ajax داشته باشم. تو ASP.NET Web Site هم که Updatepanel میذارم و یه دکمه و یه تکست میذارم توش با کلیک روی دکمه صفحه رفرش میشه. حالا باید چیکار کنم؟

یاسر مددیان
چهارشنبه 24 تیر 1388, 08:12 صبح
مثل اینکه تو VS2008 گزینه ASP.NET Ajax-Enabled WebSite اضافه نمیشه. اما چجوری توش از ajax استفاده کنم؟