PDA

View Full Version : مشکل textbox در کدنویسی sql

hossei0742
سه شنبه 23 تیر 1388, 14:42 عصر
سلام دوستان.
وقتی که یک شی روی فرم هست ولی جهت استفاده در کدنویسی sql (جهت insert) با پیغام نبود شی مواجه می شویم، مشکل از چیست؟
فایل پروژه هم می گذارم لطفا کمک کنید...

HDDSoft2001
سه شنبه 23 تیر 1388, 21:57 عصر
با سلام

دوست عزیز ببخشید ولی کد برنامت اونجوری من دیدم (سه چهار دقیقه) خیلی داغونه.

اول : نمی دونم چقدر با سی شارپ کار کردی ولی ما در طول برنامه فقط و فقط از یک دیتاست استفاده می کنیم نه چندتا! مگه اینکه بخواهیم کارهای خاصی بکنیم.

دوم : دقیقا مشخص کن کدوم قسمت (فرم و شماره خط برنامه) برنامت مشکل داره. نه اینکه بگی پروژم مشکل داره.

hossei0742
پنج شنبه 25 تیر 1388, 12:47 عصر
با سلام

دوست عزیز ببخشید ولی کد برنامت اونجوری من دیدم (سه چهار دقیقه) خیلی داغونه.

اول : نمی دونم چقدر با سی شارپ کار کردی ولی ما در طول برنامه فقط و فقط از یک دیتاست استفاده می کنیم نه چندتا! مگه اینکه بخواهیم کارهای خاصی بکنیم.

دوم : دقیقا مشخص کن کدوم قسمت (فرم و شماره خط برنامه) برنامت مشکل داره. نه اینکه بگی پروژم مشکل داره.

سلام دوست عزیز.
در مورد فایل پروژه که گذاشتم و دانلود کردید.

اول: شما گفتید که چقدر برنامه نویسی کار کردید... من سی شارپ رو تازه یاد گرفتم و هنوز مبتدی هستم

دوم: در جواب اینکه کدنویسی من داغونه... دوست دارم محض راهنمایی بعضی از اصول برنامه نویسی رو که من رعایت نکردم رو برام بفرستید.

سوم: در مورد تعداد دیتا بیس ها هم بگم تا این موقع من فکر می کردم فقط یه دیتابیس دارم. قبلا که دیتابیس تعریف می کردم هر وقت با مشکل بر می خوردم یه دیتابیس جدید تعریف می کردم و فکر می کردم دیتابیس قبلی تاثیری تو برنامم نداره.

درخواست:
1- از شما دوست عزیز خواهش میکنم اگه ممکنه دیتابیس های اضافی من رو بدون اینکه برنامه به مشکل بخوره رو برام حذف کنید.
2- اگه ممکنه به برنامه من یه نگاه کلی بیندازید و کلا مشکلاتش رو بهم بگید و اگه ممکنه برای نمونه هم که شده بعضی از اونها رو برام برطف کنید.
3- من می خوام با select کردن بعضی از سطرهای دیتا گرید و زدن دکمه حذف همون سطرها از دیتابیس حذف بشن.

متشکر.

hossei0742
پنج شنبه 25 تیر 1388, 21:39 عصر
ضمنا مشکل تو form2 و دکمه ثبت و خط مربوط insert تو دیتابیس