PDA

View Full Version : مشکل با کامپوننت Zip tv

h_mohamadi
چهارشنبه 24 تیر 1388, 09:47 صبح
سلام دوستان
من از کامپوننت zip tv براي zip کردن چند فايل استفاده مي کنم اما مشکل من اين است که با کامپوننت دمو آن کار مي کردم و فقط گاهي پيغام مي داد که کامپوننت ريجيستر نيست.
من پس از مدتي از کامپوننت کرک شده آن استفاده کردم اما متوجه شدم که در فايل هاي zip شده با اين کامپوننت کرک شده فايل هاي زيادي وجود دارد که حجم آنها 0 کيلوبايت است در صورتي که بايد حداقل 200 کيلوبايت باشد و هيچ فايل در داخل zip هايي که 0 کيلوبايت است نيست. مي خواست بدانم مشکل از کامپوننت کرک شده است يا چيز ديگر؟
ممنون مي شوم من را سريع راهنمايي کنيد

mohammad_alikhani
چهارشنبه 24 تیر 1388, 11:25 صبح
سلام دوستان
من از کامپوننت zip tv براي zip کردن چند فايل استفاده مي کنم اما مشکل من اين است که با کامپوننت دمو آن کار مي کردم و فقط گاهي پيغام مي داد که کامپوننت ريجيستر نيست.
من پس از مدتي از کامپوننت کرک شده آن استفاده کردم اما متوجه شدم که در فايل هاي zip شده با اين کامپوننت کرک شده فايل هاي زيادي وجود دارد که حجم آنها 0 کيلوبايت است در صورتي که بايد حداقل 200 کيلوبايت باشد و هيچ فايل در داخل zip هايي که 0 کيلوبايت است نيست. مي خواست بدانم مشکل از کامپوننت کرک شده است يا چيز ديگر؟
ممنون مي شوم من را سريع راهنمايي کنيد
من فکر می کنم که زیادی کرک شده ;) احتمال خیلی زیاد داره که موقع کرک شدن دچار مشکل شده است.
پیشنهاد می کنم که VCL Zip رو هم یک امتحان کنید. من ازش استفاده کردم راضی هم هستم. اگر خواستی Source کاملش رو هم دارم.

h_mohamadi
شنبه 27 تیر 1388, 17:19 عصر
کسي به مشکل ما نخورده؟؟