PDA

View Full Version : کمک فوری برای kdtele tools

reza_moridi
یک شنبه 25 بهمن 1383, 16:17 عصر
باسلام
دوستان عزیزمن می خواهم برنامه ای با استفاده ازkdvoice هرگاه درeditboxیک عدد دلخواه واردنمودم kdvoiceآنرابخواند البته صدای اعداد راقبلاضبط نموده ام فقط نمی دانم چگونه بعنوان مثل عدد 17/14 را بصورت چهارده وهفده صدم بخوانم لطفا اگر کسی تکه برنامه ای دراین خصوص نوشته یاری کند
دست شمارادورادور میبوسم

reza5
یک شنبه 25 بهمن 1383, 23:23 عصر
سلام جناب مهندس
خسته نباشی.
پیشنهاد من اینه که اعداد بعد از ممیز چون زیادن و البته بی اهمیت.اونارو تک تک برای مخاطب بخونی .
مثال: نمره درس فلان چهارده ممیز یک هفت می باشد. اینجوری باز هم با استفاده از ده عدد اولی
که صدا برداری کردی میتونی مانور بدی و نیاز به فقط یک ضبط صدای اضافی داری و اونم کلمه ممیزه
که تو برنامه ات باید معلوم کنی که وقتی ممیز خونده شد کلمه ممیز پخش بشه
البته میتونی یه کار دیگه بکنی تا کلاس برنامه ات به مراتب بیشتر حفظ بشه
به ازای 0.25 0.5 0.75 باز هم صدا ضبط کنی و استثنائاتی مثل مثال خودتو با تیکه بالایی جمع و جور کنی. البته برای ساده شدن کارت میتونی اعداد صحیح رو تو یه تکست باس و اعشار رو تو تکست باکس
دوم ذخیره کنی.
راستی من برنامه شما رو نمیخرم :evil2: :wink: چون خودم به شدت طالب شدم که اینو بنویسم . ::نوشتن::
:موفق:

reza_moridi
دوشنبه 26 بهمن 1383, 11:11 صبح
من که برای شما نمی خواهم بنویسم بلکه یک قراردادبادبیرستانها بسته ام وبرای آنها می خواهم بنویسم
البته جوابت اصلاراضی کننده نیست.

reza5
سه شنبه 27 بهمن 1383, 20:16 عصر
سلام

راستی من برنامه شما رو نمیخرم چون خودم به شدت طالب شدم که اینو بنویسم .

من که برای شما نمی خواهم بنویسم بلکه یک قراردادبادبیرستانها بسته ام وبرای آنها می خواهم بنویسم
البته جوابت اصلاراضی کننده نیست.

میشه بفرمایید چرا راضی کننده نیست؟
خب میتونی از 21 تا 99 رو باز با میکروفن ذخیره کنی.
یه چیز دیگه جواب من یه ایده است که شما یا کس دیگه ای ممکنه کامل ترش کنه قرار نیست
هر کسی سوال کرد جواب شسته رفته ای رو بذارن کف دستش.
این برخورد شما با کسی که وقت گذاشته و جواب سوالتون در حد امکانش داده یه مقدار عجیبه. :گیج:
بای.

بمب منطقی
پنج شنبه 29 بهمن 1383, 01:17 صبح
خوب این که کاری نداره. خیلی راحت سه کلمه 'صدم' و 'دهم' و 'ممیز' رو هم با صدای قشنگت ضبط کن.بعد وقتی برنامت علامت '/' رو تشخیص داد بشمره ببینه بعد از علامت '/' دو رقم وجود داره یا یکی بقیشم دیگه معلومه...

این برخورد شما با کسی که وقت گذاشته و جواب سوالتون در حد امکانش داده یه مقدار عجیبه.
ایشون کاملا درست میگن و طبق گفته ایشون شما یکی از قوانین سایت رو زیر پا گذاشتین(قانون شماره 12). به نفع خودتونه که قوانین سایت رو رعایت کنید تا سوالهاتون بی جواب نمونه. :wise1:

Delphi KDE
سه شنبه 18 اسفند 1383, 01:59 صبح
یکی از دوستان یک تابع برای تبدیل عدد به حروف گذاشته که شما خیلی راحت میتونید با اعمال تغییرات جزیی برای هدف خودتون از اون استفاده کنید
شما فقط باید اعداد 1 تا 20 و همچنین "ممیز" , 30,40,50,60,70,80,90 را نیز توسط میکروفن ضبط کنید

زمانی که میخواهید به طور مثال عدد 34/12 را بخوانید ابتدا عدد 12 و سپس ممیز و بعد 30 و یک کلمه "," و دوباره عدد 4 را

به همین سادگی

موفق باشی :wise2: