PDA

View Full Version : سوال: مشکل با Paging گریدویو

ariana_a80
شنبه 27 تیر 1388, 19:29 عصر
با سلام.
وقتی می خوام در کدنویسی اطلاعات رو به گریدویو بایند کنم خاصیت Paging اون فعال نمی شه.
از ObjectDataSource هم استفاده کردم و اون رو به عنوان منبع گریدویوم معرفی کردم ولی بلد نیستم هیچ پارامتری رو بهش بفرستم تا بر اساس اون برام سرچ کنه.
پارامتر من از نوع کلاس هست.
لطفاً یکی کمکم کنه ، خیلی مشکل دارم.

Coward
یک شنبه 28 تیر 1388, 09:42 صبح
احتياج نيست كه در موقع بايند كردن paging را فعال كني كه از همان اول AllowPaging="True" را ست كن
در مورد پارامتر به ObjectDataSource يك متد وجود داره به نام OnSelecting" كه در داخل آن مي توني مقادير ورودي متد داخل كلاس مربوط را پر كني كه بايد مثل براي اينكار هم بايد اينجوري عمل كني

e.InputParameters["unitName"] = "";

unitName مقدار ورودي به متدت است

SS^T^NN
یک شنبه 28 تیر 1388, 16:19 عصر
دوستان عزیزم من هم یه سوال داشتم اینکه وقتی من از Grideview به صورت wizard استفاده میکنم و سپس بر روی گرید ویو کلیک راست میکنم گزینه های مربوط به paging فعال هست و هیچ مشکلی نداره ولی وقتی که من با کد نویسی با گرید ویو کار میکنم و datasource به اون میدم و دوباره به صفحه diesign برمیگردم و روی گرید ویو کلیک راست میکنم دیگه اون خاصیت pagin نشان داده نمیشود. حتی تو قسمت کد ها هم که به صورت دستی وارد میکنم ، یعنی خاصیت paging برابر true میکنم بازم نمیشه . چه کاری باید انجام بدم ؟

با سپاس از همه شما عزیزان.

ariana_a80
دوشنبه 29 تیر 1388, 07:01 صبح
[quote=Coward;760163]احتياج نيست كه در موقع بايند كردن paging را فعال كني كه از همان اول AllowPaging="True" را ست كن

متشکرم که راهنمایی کردید
من قبلاً این خاصیت را True کرده بودم ولی توی اجرا وقتی که روی دکمه های Paging کلیک میکنم بهم خطا می ده.
میگه یه همچین متدی براش تعریف نشده!
میشه یه مثالی که پیجینگ گریدویو تو کدنویسی فعال شده باشه بذارید تا بهتر متوجه شم.
ممنونم:خجالت::لبخندساده: