PDA

View Full Version : سوال: ایجاد یک وب سایت با ویژوال استادیو 2008

faribajan
یک شنبه 28 تیر 1388, 09:52 صبح
دوستان
سلام
اگر ممکنه راهنمایی کنید چون فوریه:عصبانی++:
وقتی new website رو انجام میدم سالوشن تو یه پوشه دیگه میره وقتی کپی می کنم به پوشه صفحه ها مشکلی ندارخ و باز می شه اما مشکل ایجاست که من نمی تونم به پوشه دیگری کپی کنمش و لی نیاز به جا به جایی دارم حتی به کامپیوتر دیگه.

منتظر راهنمایی شما ................

Behrouz_Rad
یک شنبه 28 تیر 1388, 10:56 صبح
خیلی سعی کردم متوجه مشکلت بشم اما هوش پایین من مانع شد.
لطفاً واضح تر توضیح بده.

موفق باشید.

faribajan
یک شنبه 28 تیر 1388, 11:10 صبح
وقتی یک وب سایت new می کنم Solution در یک پوشه و محتوای پروژه از جمله صفحه Default در پوشه دیگری قرار می گیرند. بعد که Solution را به پوشه محتویات می برم با کلیک روی آن پروژه باز می شه ولی وقتی به کامپیوتر دیگر می برم یا به درایو دیگر کپی می کنم دیگه Solution باز نمی شه.

silverfox
یک شنبه 28 تیر 1388, 12:07 عصر
خب نشه با اون چیکار داری شما هر پیجی رو می خوای یا کل پوشه پروژت رو open می کنی دیگه...

faribajan
یک شنبه 28 تیر 1388, 13:25 عصر
خب نشه با اون چیکار داری شما هر پیجی رو می خوای یا کل پوشه پروژت رو open می کنی دیگه...

نه دیگه نشد!!
من می خوام پروژه رو به کامپیوتر دیگه منتقل کنم و روش کار کنم ولی solution باز نمی شه که من روش کا کنم.

faribajan
یک شنبه 28 تیر 1388, 13:33 عصر
راستی یه سوال دیگه WebApplication چه فرقی با website دارد؟ اصلا فرقی دارد ی نه؟

یاسر مددیان
یک شنبه 28 تیر 1388, 13:41 عصر
شما زمانی که Open Website رو می زنی فقط پوشه پروژه ت رو انتخاب کن ، باز میشه. دیگه احتیاج به کار دیگه ای نیست تو هر درایو هم که میخواد باشه ، باشه فرقی نداره.

راستی یه سوال دیگه WebApplication چه فرقی با website دارد؟ اصلا فرقی دارد ی نه؟

منظورت چیه؟

faribajan
یک شنبه 28 تیر 1388, 13:51 عصر
شما زمانی که Open Website رو می زنی فقط پوشه پروژه ت رو انتخاب کن ، باز میشه. دیگه احتیاج به کار دیگه ای نیست تو هر درایو هم که میخواد باشه ، باشه فرقی نداره.

منظورت چیه؟

منظورم اینه که اگر به جای new website ، new project رو انتخاب کنم و بعد webapplication آیا چیزی با تفاوت برجسته می سازه یا همونه؟

faribajan
یک شنبه 28 تیر 1388, 13:53 عصر
راستی اینی که گفتی امتحان کردم جواب نمی ده.

h.alizadeh
یک شنبه 04 مرداد 1388, 12:53 عصر
منظورم اینه که اگر به جای new website ، new project رو انتخاب کنم و بعد webapplication آیا چیزی با تفاوت برجسته می سازه یا همونه؟
new project پرو‍ژه تحت ويندوز ميسازه(البته با يه سري دستورات و كنترلها ميتوني به نت هم وصل كنيش) new website سايت ميسازه .

شما براي انتقال پروژه ت برو در مسيري كه پروژه ت رو ساختي يعني وقتي new website مي كني يه آدرس مي دي پروژه ت اونجا ذخيره ميشه . برو اون مسير و پوشه ي پروژه ت رو كپي كن . بعد هر جا دوست داشتي ببر پيست كن . بعد براي اجراي مجددش ويژوال رو كه باز كردي بزن open website و آدرس اون پوشه ت رو بده .تمام