PDA

View Full Version : امنیت فایل exe

Navid Asadi
یک شنبه 28 تیر 1388, 15:07 عصر
سلام
آیا این امکان وجود داره که کسی بتونه فیل exe برنامه رو باز کنه و سرسش رو در بیاره؟

parhamb
یک شنبه 28 تیر 1388, 15:16 عصر
فکر کنم بشه ولی یه برنامه می شناسم که پایه های کد رو تو vb.net محکم تر می کنه تا کسی نتونه سورسش رو دربیاره

Navid Asadi
یک شنبه 28 تیر 1388, 15:34 عصر
اگه میشه معرفیش کنید

parhamb
یک شنبه 28 تیر 1388, 17:10 عصر
برنامه smartassembly که احتیاجی به نصب هم نداره کافیه فقط فایل EXE رو open کنید و در یک فایل EXE دیگر save کنید. و ادامه کار...

>> دانلود << (http://www.box.net/shared/fjl27hd6sy)

amd386
دوشنبه 29 تیر 1388, 10:29 صبح
باسلام و تشكر از راهنمايي جنابعالي، مي خواستم بدون آيا بعداز اين فرايند نيز امكان پيداكردن سورس كد وجود داره يا خير؟

Navid Asadi
دوشنبه 29 تیر 1388, 12:52 عصر
برای من هم خیلی مهمه این رو بدونم!

Nima NT
دوشنبه 29 تیر 1388, 14:14 عصر
باسلام و تشكر از راهنمايي جنابعالي، مي خواستم بدون آيا بعداز اين فرايند نيز امكان پيداكردن سورس كد وجود داره يا خير؟
بله در مواردی تا 60% میشه به سورس کد رسید و اگر کراکر حرفه ای باشه میتونه 100% کد رو به دست بیاره.

Reza Safa
سه شنبه 30 تیر 1388, 10:00 صبح
با سلام اگه برنامتون بالاي ۱۰۰۰۰۰۰ تومان ارزش داره به فکر قفل باشيد
چون کرکر حرفه اي وقتشو براي برنامه کم ارزش نمي زاره

Nima NT
سه شنبه 30 تیر 1388, 21:05 عصر
با سلام اگه برنامتون بالاي ۱۰۰۰۰۰۰ تومان ارزش داره به فکر قفل باشيد
چون کرکر حرفه اي وقتشو براي برنامه کم ارزش نمي زاره
این طرز فکر درست نیست , من خودم کراکرهایی رو میشناسم که به صورت رایگان نرم افزارهای خیلی ارزون رو کرک کردن و به بازار ارائه دادن , گاهی برای کراکر ها شهرت هست که اهمیت داره و نه پول و این طوری دیگه فرقی نمیکنه که برنامه شما چه قیمتی داشته باشه.

بله میشه ولی تا اونجا که من می دونم همه ی برنامه رو نمیشه دستکاری کرد من یه برنامه کم حجم اما مفید رو بهت
معرفی میکنم اسمش هست : RESHACK
اینم وبلاگم
منظور شما رو اصلا" متوجه نشدم !!!!
بهتر هست که مثل بقیه با فونت استاندارد متن خودتون رو تایپ کنید , اینجوری بحث بی نظم دیده میشه.

Alirezanet
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 02:01 صبح
نیما جان سلام
برای بدست آوردن کدهای فایل Exe یا Dll که Secure نشدند میتونی از برنامه هایی مثل Reflector استفاده کنی ...
اگه هنوز احتیاج داشتی بگو برات یه جایی آپلود کنم ...

mollyAreco
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 13:47 عصر
میشه لطفا چندتا از این برنامه ها رو معرفی کنید و بهترینشو Upload کنید

Alirezanet
چهارشنبه 18 فروردین 1389, 16:39 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=947169#post947169

اینجا یکیشو گذاشتم ... میتونین بگیرید ...
با یه سرچ خیلی نرم افزار توی این زمینه پیدا میکنید .. ولی همه کاراییش حدودا مثله همه ... که باید توی زمینه هک و کرک آشنا باشین تا بتونین قوی تر کار کنید !

موفق باشین