PDA

View Full Version : مشکل در انتقال پروژه روی لب تاب

arhnmn
یک شنبه 28 تیر 1388, 15:04 عصر
سلام.از همه ممنونم چون مشکل هایی که تو انجمن پرسیده بودم حل شد که جا داره از تمام دوستانی که به سئوالاتم جواب دادن تشکر کنم.
من پروژم رو روی سیستمم انجام دادم و حالا برای دفاع از پروژم اون رو منتقل کردم روی لب تاب. چندتا مشکل هست
اول اینکه ویندوزم vista هستش و روش sql server 2005 نصب بود ولی من چون با sql 2000کار کرده بودم sql 2000 رو هم رو سیستم نصب کردم و بعد فایلهای دیتابیس پروژم رو attachکردم در ضمن من پروژم روی سیستمم در مسیر inetpub /wwwroot نبود یعنی در درایو I: دایرکتوری مجازی ساخته بودم و پروژم اونجا بود .حالا هم این کارا رو کردم یعنی تو همون درایو یه دایرکتوری مجازی با همون اسم ساختم و پروژم رو اونجا ریختم .ولی یه بار که اجرا شد صفحاتی که داخلشون دیتابیس به کار رفته بود که اصلا" اجرا نمیشن صفحه ی دیگه هم که دیتا بیس نداشت و فقط چندتا button داشت که برای هدایت به قسمتهای مختلف بود مثل یه عکس بود یعنی button ها کار نمیکردن فقط مثل عکس بودن!!!
دوستان لطفا" اشکال کارم رو به من بگید یا اگر میشه روش انتقال پروژه رو بهم بگید.
ممنون میشم .
فقط لطفا" جواب بدین من 3شنبه دفاعیه دارم.اینم ارروری که میده برای اجرای صفحات

ehsan2007
یک شنبه 28 تیر 1388, 19:28 عصر
sql server 2000 در ويستا پشتيباني نميشه ديتابيس رو با 2005 attach كن منم قبلا اين مشكل رو داشتم درست شد

arhnmn
یک شنبه 28 تیر 1388, 21:13 عصر
sql server 2000 در ويستا پشتيباني نميشه ديتابيس رو با 2005 attach كن منم قبلا اين مشكل رو داشتم درست شد

ehsan دوست عزیز.شما Error پروژه من رو دیدید؟؟ اصلا" صفحه نمیاد در واقع یه جور cannot display mizane میزنه. اصلا" کار به ارتباط با دیتابیس نمیرسه.
من از جایی پرسیدم گفتن که چون پروژه روی xp با iis کار شده vista با iis همخونی نداره مخصوصا" که vista business باشه!!
حالا شما یا دیگر دوستانم این رو تایید میکنند یا همون اشکال از دیتابیس.
بعدشم یکی از دوستان من با همین sql 2000 روی vista کار کرده بود.

vahidvb
دوشنبه 16 شهریور 1388, 11:53 صبح
سلام
دوستان من هم همین مشکل رو دارم کسی این مشکل رو نمیتونه حل کنه ؟؟؟؟:ناراحت: