PDA

View Full Version : سوال: عدم نمایش Type a question for Help

soroush_k12
یک شنبه 28 تیر 1388, 21:24 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یک بانک اطلاعاتی توسط اکسس طراحی کردم ام و آن را توسط Developer بصورت پکیج در آورده ام.در سیستم خودم توسط Customize تیک قسمت Show Ask a Question Box را برداشتم ام و در روی سیستم خودم قسمت Type a question for Help (فایل تصویری پیوست) را نشان نمیدهد ولی وقتی برنامه روی سیستم دیگری نصب می شود این آیتم نمایان می شود که در واقع من نمی خواهم نشان داده شود.
سوال من این است که من چطور می توانم برنامه را بشکلی تنظیم کنم (مثلا توسط کد VB) که این تنظیم در بقیه سیستمها هم لحاظ شود. در قسمت Options هم جستجو کردم ولی گزینه ای برای آن وجود نداشت که توسط VB آن را تنظیم کنم.
لطفا اگر راهی وجود دارد مرا راهنمایی کنید.
با تشکر

soroush_k12
سه شنبه 30 تیر 1388, 07:16 صبح
سلام دوستان
آیا کسی در این مورد اطلاعی ندارد؟

alirezabahrami
سه شنبه 30 تیر 1388, 07:45 صبح
سلام دوستان
آیا کسی در این مورد اطلاعی ندارد؟
با سلام
اگر از منوهاي سفارشي استفاده بكنيد و آنها را به سمت راست منتقل نمائيد مورد فوق برطرف ميشود .
من در يكي از برنامه هايم بصورت فوق عمل ميكنم ( تصوير ضميمه را ملاحظه بفرمائيد !)
موفق باشيد

soroush_k12
سه شنبه 30 تیر 1388, 19:08 عصر
با سلام
اگر از منوهاي سفارشي استفاده بكنيد و آنها را به سمت راست منتقل نمائيد مورد فوق برطرف ميشود .
من در يكي از برنامه هايم بصورت فوق عمل ميكنم ( تصوير ضميمه را ملاحظه بفرمائيد !)
موفق باشيد

سلام آقای alirezabahrami
ممنونم از توجه شما. اگر ممکنه در مورد درست کردن منوی سفارشی و منتقل کردن آنها به سمت راست هم توضیح دهید.(در صورت امکان اگر همراه برنامه نمونه هم باشد که عالی است)
با تشکر

soroush_k12
سه شنبه 30 تیر 1388, 19:12 عصر
در ضمن آیا برنامه جانبی برای درست کردن منو وجود دارد؟

alirezabahrami
سه شنبه 30 تیر 1388, 21:41 عصر
سلام آقای alirezabahrami
ممنونم از توجه شما. اگر ممکنه در مورد درست کردن منوی سفارشی و منتقل کردن آنها به سمت راست هم توضیح دهید.(در صورت امکان اگر همراه برنامه نمونه هم باشد که عالی است)
با تشکر
با سلام
فعلاً نمونه ضمیمه راببین

soroush_k12
پنج شنبه 01 مرداد 1388, 18:37 عصر
با سلام
فعلاً نمونه ضمیمه راببین
سلام آقای alirezabahrami
بسیار ممنونم و از نمونه شما تکنیک های جالبی یاد گرفتم.