PDA

View Full Version : مشکل در ثبت اطلاعات

parnian
دوشنبه 26 بهمن 1383, 09:15 صبح
من یک برنامه با php برای ورود اطلاعات نوشتم که یک سری واحد ها رو در یک سازمان کاری ثبت می کنه این برنامه در صورتیکه نام واحدی از قبل ثبت شده باشه
به کارب اعلام می کنه که اطلاعات این واحد قبلا ثبت شده همه واحد ها با نام فارسی وارد می شوند
مشکلی که هست اینه که در برنامه نام دو واحد رو با هم اشتباه می کنه و اجازه ورود واحد جدید رو نمی ده واحد اولی که ثبت شده با نام لیزر چشم هست و واحد جدید که ثبت نمی شه با نام "نوار چشم"
البته اطلاعات رو localhostمن بدون ایراد وارد می شه ولی روی host lمشکل داره .کسی می دونه چرا؟؟؟

Farhadi
دوشنبه 26 بهمن 1383, 09:45 صبح
سلام

لطفا اگر میشه کدش رو اینجا بذارین.
فکر نکنم اینجوری بشه فهمید اشکال از کجاست.

ضمنا روی هاست اگر خطا میده بنویسید چه پیغام خطایی میده.

parnian
دوشنبه 26 بهمن 1383, 16:50 عصر
$query0="select name_v from section_info where name_v='$section_m'";
$result0=mysql_query($query0)or die(mysql_error());
$num_rows0=mysql_num_rows($result0);
//$row=mysql_fetch_array($result0) ;
if($num_rows0 != 0)
{

echo "<h1>کاربر گرامی اطلاعات این واحد قبلا ثبت شده است در صورتیکه تمایل به ویرایش اطلاعات دارید به قسمت ویرایش مراجعه کنید</h1>";

این دستوری هست که نوشتم.errorی در مورد host نمیده. روی hostاشکال می گیره با همین پیام بالا ولی روی locdlhostجواب می ده

Farhadi
سه شنبه 27 بهمن 1383, 01:41 صبح
سلام

ظاهرا کدی که نوشتین هیچ مشکلی نداره. پس حتما حداقل یک رکورد در جدول پیدا شده.

تنها نکته ای که به ذهن من میرسه در رابطه با متغییر section_m$ هستش. باید ببینید این متغییر درست مقدار دهی شده یا نه.

اگر این متغییر اصلا مقدار دهی نشده و از طریق register globals دریافت شده، باید از GET_$ و یا POST_$ برای مقدار دهی اولیه این متغیر استفاده کنید. چون ممکنه register_globals=off باشه (در php 4.2.0 به بعد به طور پیش فرض off می باشد)

parnian
سه شنبه 27 بهمن 1383, 14:31 عصر
من اینا با متد postارسال کردم به فرم دوم بالا هم نوشتم که در جدولم یک داده دارم به نام "لیزر چشم" حالا "نوار چشم" رو می خوام وارد کنم که داره با اون داده قبلی اشتباهش می کنه

oxygenws
سه شنبه 27 بهمن 1383, 18:19 عصر
بعد از query0="" اون رو die کنید و ببینید نتیجه خروجی چیست؟؟

die($query0);

فراموش نکنید که برای نوشتن کد از تگ های مربوط به کد نویسی استفاده کنید.

موفق باشید، امید