PDA

View Full Version : ارسال ایمیل با دلفی

amincaspian
سه شنبه 30 تیر 1388, 13:14 عصر
سلام

من می خوام برنامه ای بنویسم تا در یک زمان مشخص یک فایل متنی رو به ایمیلم بفرسته باید چکار کنم ...

لطفا منو راهنمایی کنید

Felony
سه شنبه 30 تیر 1388, 13:58 عصر
یه جست و جو بکن تو انجمن مثال برای ارسال ایمیل زیاد هست .

tdkhakpur
سه شنبه 30 تیر 1388, 14:04 عصر
سلام
راهنمایی.
ببینید اینکه یک ایمیل را در زمان مشخص به هر کجا خواستید بفرستید مشکل چندانی ندارید فقط کافیست زمان سیستم را بررسی کنید و در موعد مقرر این کار رو توسط یک پروسه انجام بدهید.
ولی در مورد نوشتن برنامه ایمیل دوستان زیادی در مورد اینکار داخل فروم کد قرار دادند میتوانید یک جستجویی انجام بدید و به بسیاری از سوالات خود جواب بگیرید.
ولی برای ارسال ایمیل باید از سروری استفاده کنید که رایگان باشد یعنی برای اینکه ایمیل شما را مدتی نگهداری و با درخواست مشتری به ایشان ارسال کنند پولی دریافت نکنند.

موقع ورود برای ارسال هیچ پاسخی ارسال نشده بود(بعد ارسال متوجه پاسخ شدم.)

عقاب سیاه
سه شنبه 30 تیر 1388, 14:29 عصر
من یه سوال دارم دیدید ویندوز مشکلاتش را برای میکروسافت می فرسته من هم می خواهم وقتی کاربر به اینترنت متصل شد مشکلاتی که پیش آمده(خدوم درون فایل TXT دخیرش کردم) را به امیلم ارسال کنه و کاری به کار کاربر نداشته باشد .

Felony
سه شنبه 30 تیر 1388, 19:46 عصر
من یه سوال دارم دیدید ویندوز مشکلاتش را برای میکروسافت می فرسته من هم می خواهم وقتی کاربر به اینترنت متصل شد مشکلاتی که پیش آمده(خدوم درون فایل TXT دخیرش کردم) را به امیلم ارسال کنه و کاری به کار کاربر نداشته باشد .
خوب ؟ مشکلتون چیه ؟

Mask
سه شنبه 30 تیر 1388, 22:57 عصر
چند سال پیش این تاپیک رو من ساختم
یه سر بزن
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=144424