PDA

View Full Version : مشکل در فراخوانی صفحه با استفاده از HttpRequest

smrb59
سه شنبه 30 تیر 1388, 14:42 عصر
من توسط httprequest یک صفحه مثلا a.aspx رو از طریق صفحه ی دیگه ای مثل b.aspx فراخوانی می کنم حال اگر اینجا این صفحه اطلاعاتشو از دیتابیس واکشی کند و این کار از طریق وب سرویس و دیتا گرید آجاکس باشه این صفحه در صفحه b.aspx نمایش داده می شود ولی اطلاعات رو از داخل دیتابیس واکشی نمی کند. آیا برای این که این صفحه a.aspx در صفحه b.aspx نمایش داده شود کار خاصی باید انجام دهم؟.لازم به ذکر است که وقتی صفحه a.aspx را اجرا می کنم اطلاعات خوانده شده از دیتابیس را بخوبی نمایش می دهد.این را هم باید بگویم که تمامی کد های نوشته شده در صفحه a.aspx در سورس صفحه نوشته می شود نه در کد بیهاینت. با تشکر از شما.

مهدی کرامتی
سه شنبه 30 تیر 1388, 16:31 عصر
لطفا دو صفحه فوق بهمراه Code Behind شون رو بصورت کد یا ضمیمه اینجا بگذارید تا بررسی شود.

simul8or
سه شنبه 30 تیر 1388, 19:24 عصر
من نیز به مشکلی شبیه به این مورد برخوردم، صفحه index.aspx را در نظر بگیرید، صفحه ای مانند a.aspx به صورت ajax درون صفحه index.aspx لود می شود، اما صفحه a.aspx به درستی کار نمی کند. مثلا asp:Button کار نمیکند.
کسی میتواند کمک کند؟؟؟
در واقع سوال من این است که چگونه می توانم یک صفحه aspx را درون یک صفحه دیگر aspx از طریق ajax لود کنم، به طوری که صفحه لود شده به درستی کار کند.