PDA

View Full Version : سوال: پخش حرفه اي ويديو در .net

sin 60
سه شنبه 30 تیر 1388, 20:06 عصر
سلام به همه دوستان

من دارم توي c# روي پخش ويديو كار ميكنم و تنها كلاسي كه تا الان تونستم در اين مورد ازش استفاده كنم كلاس video در نيم اسپيس Microsoft.DirectX.AudioVideoPlayback بوده اما اين كلاس متاسفانه امكانات خيلي كمي رو در اختيارم قرار ميده ( در حقيقت فقط پخش ميكنه) در حالي كه من ميخوام تا حدودي از فيلتر ها استفاده كنم و مخصوصا بتونم زيرنويس ها رو روش نشون بدم. چه كار ميتونم بكنم ؟ كسي از دوستان در اين زمينه تجربه اي داره ؟

اگه خط مشي كلي رو هم نشونم بدين قابليتش رو دارم كه دنبالش كنم :چشمک: ( اينقدر لا علاج نيستم حداقل :لبخند:)

sin 60
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 23:32 عصر
خب تا حدودي چيزهايي تو سي پلاس پلاس دستگيرم شد ( فيلتر گراف و اينا) اما تو C# چطور ميتونم از اينا استفاده كنم ؟

13601360
جمعه 16 مرداد 1388, 00:35 صبح
دوست عزیز چرا توی سایت های codeplex یا codeproject سرچ نمی کنید یه نمونه اش

MyMediaPlayer.Net (http://mymediaplayer.codeplex.com/)

Project Description
Play and organise your media collection. Supports mp3, m4a, aac, jpg, png, gif, avi, wmv, mpg and others

خودت هم سرچ کنی ممکن پروژه های بهتری پیدا کنی :لبخندساده:

sin 60
جمعه 16 مرداد 1388, 15:25 عصر
اتفاقا خودم تا حدودي به اونجا ها هم سر زده ام. منتها مسئله اينجا ست كه اين يه كار آموزشي براي خودمه بنابراين نميخوام كه از كتابخونه هايي مثل directshow .net استفاده كنم ( كه به نظر مياد تو اين مثال استفاده كرده. البته من هنوز نگاهش نكرده ام اما از توضيحاتش اينطور بر مياد). فرض كنين اصلا خودم بخوام directshow .net رو بنويسم چه كار بايد بكنم