PDA

View Full Version : سوال: به یه کابر مبتدی جهت اتصال پایگاه داده به پروژه و اجرای ان کمک فوری کنید

blobloblo
چهارشنبه 31 تیر 1388, 17:40 عصر
من پروژه کامل یک وبسایت دارم که سه فایل mysite_Data_log.ldf و mysite_Data.MDF و mysite_Log.LDF درپوشه App_Data ان قرارداردکه میدونم فایلهای دیتا بیس برنامه میباشد.

وبسایت به زبان C# در محیط ویژوال استودیو نوشته شده است.میخوام وبسایت رواز طریق visual studio developer روی کامپیوترم اجرا کنم ولی بعضی بخشها رو نشون نمیده وبجاش پیام databound نوشته شده.
حالا باید چه کار کنم ایا باید ان سه فایل رو از اون پوشه به یه پوشه جدید یعنی database منتقل کنم؟ یا نه
برای اجرای ان وبسایت اماده ازابتدا چه مراحلی را باید طی کنم ( نحوه اتصال پایگاه داده به sql و بقیه مراحل ) لطفا فهرست وار برای یه نفر که چیزی از برنامه نویسی نمیدونه شرح دهید .لطفا کمک کنیدکه برام مهمه

L_eskandary
پنج شنبه 01 مرداد 1388, 01:05 صبح
سلام دوست عزیز
فک می کنم اگه شما بخشز از پروژه تون رو که مشکل داره بزارید بشه کمک تون کرد . ولی خوب برا Attach database خودتون به database sql کافیه تو node database راست کلیک کنین و Attach رو انتخاب کنین در این صورت با Add کردن پایگاه دادتون در sql هم باز خواهد شد . در ضمن باید بعد از این کار Connection String رو هم تو پروژه تون تغییر بدین و با مسیری که Database اونجاست رو ست بکنین .