PDA

View Full Version : کدام زبان برنامه نویسی بدون نیاز به هیچ برنامه ای قابل اجرا می باشد ؟

sa_ostad
پنج شنبه 01 مرداد 1388, 13:33 عصر
برنامه های نوشته شده به کدام زبان برنامه نویسی بدون نیاز به هیچ برنامه ای قابل اجرا می باشد ؟
من الان سی شارپ کار میکنم ولی می خام برای برنامه ها ی ککاربردی کوچیکی که می نویسمم مجبور نباشم دات نت فریم ورک رو نصب کنم .

MIDOSE
پنج شنبه 01 مرداد 1388, 21:12 عصر
زبان هایی مثل دلفی یا سی پلاس از این قابلیت برخوردار هستند.چون خروجی به صورت exe هست.البته سی پلاس از دردسر بیشتری جهت تولید برنامه های کاربردی بر خوردار است پس اینجا می شه گفت دلفی بهتر عمل می کنه ولی برای برنامه نویسی سطح سیستمی(که فکر نکنم نیاز شما باشه) سی پلاس بهتره.

sa_ostad
جمعه 02 مرداد 1388, 16:45 عصر
کسی دیگه از دوستان نظری نداره ؟

xxxxx_xxxxx
جمعه 02 مرداد 1388, 17:14 عصر
VB6 هم ميتونه خوب باشه

sa_ostad
جمعه 02 مرداد 1388, 23:38 عصر
تا اونجایی که من یادمه برای اجرای برنامه هایی که با vb6 نوشته میشن باید یه چیزی تو مایه های دات نت فریم ورک نصب کرد !
اشتباه میکنم ؟

xxxxx_xxxxx
شنبه 03 مرداد 1388, 00:04 صبح
تا اونجایی که من یادمه برای اجرای برنامه هایی که با vb6 نوشته میشن باید یه چیزی تو مایه های دات نت فریم ورک نصب کرد !
اشتباه میکنم ؟
خير، برنامه هايي كه با VB6 نوشته مي شوند به خودي خود Stand alone هستند. مگر اين كه برنامه نويس از ابزارهايي در برنامه اش استفاده كرده باشد كه برنامه براي اجرا شدن به آنها نياز داشته باشد. آن وقت تنها همان فايلهاي مورد نياز را در كنار برنامه كپي مي كنيد. مثل ocx ها و dll ها.

man_iran
یک شنبه 04 مرداد 1388, 13:08 عصر
البته یه موضوع مطرح است که می توانید با جستجو بیشتر درباره آن اطلاعات کسب کنید.
می تونید برنامه های نوشته شده در سی شارپ را بدون فریم ورک هم نصب و اجرا کنید البته نیاز است از برنامه های مخصوص این کار استفاده کنید.
در همین تالار جستجو کنید به نتیجه مطلوبی می رسید.

sa_ostad
یک شنبه 04 مرداد 1388, 19:35 عصر
این تاپیک رو پیدا کردم ولی گزینه ای که گفته شده رو ندیدم !
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=749255
لطفا بیشتر راهنمایی کنید

maysam1984
شنبه 31 مرداد 1388, 14:48 عصر
شما می توانید از تمام زبان هایی که خروجی EXE تولید می کنند استفاده کنید.
اگر کارهای سطح پائین دارید C، C++، پاسکال و موارد مشابه.
و اگر کارهای سطح بالا دارید می توان از دلفی استفاده کرد، که تعادل خوبی از قدرت و راحتی را در خود دارد. از IDE های C++ مثل Borland C++ یا Visual C++ استفاده کنید.

در مورد .Net هم احتمالا با برنامه هایی که App ها را Stand Alone می کنند می توانید خروجی دلخواهتان را بگیرید.

hamidinejad
پنج شنبه 02 مهر 1388, 18:36 عصر
به نظر من دلفی هر کاری میتونه بکنه و خیلی استبل هست و کامپوننت های زیادی داره