PDA

View Full Version : مشكل authentication در IIS

littledemon
پنج شنبه 01 مرداد 1388, 14:35 عصر
با سلام دوستان
نميدونم چي سرچ كنم داخل انجمن !!!
مطمئنم قبلا اين بحث انجام شده ..
راستش من سايتمو براي مصرف local طراحي كردم..يه سايت كوچولو...ميخوام فقط رو كامپيوتر اجرا شه نه سايت!!!
حالا وقتي داخل پوشه IIS كپيش ميكنم...و صفحه هاشو لود ميكنم . ارور ميده و به خط :
<athentication mode="windows">
داخل فايل config گير ميده ...جريان چيه ؟
داخل ضميمه عكس گذاشتم ازش....
اگه قبلا بحث شده در اين مورد ...يه لطفي بكنيد ..ادرسشو برام بنويسيد..ممنون....:خجالت:

aryaei2000
پنج شنبه 01 مرداد 1388, 20:42 عصر
دوست عزیز
دیگه زبونم مو در اورد.
اینجا انجمن ASP کلاسیک هست نه ASP دات نت لطفا پستتون رو به اونجا منتقل کنید.
موفق باشید

littledemon
پنج شنبه 01 مرداد 1388, 22:52 عصر
اول : من نميدونستم كه از كجا بايد ميدونستم كه نبايد اينجا پست بزنم!!!(به به ، به اين دستور زبان)
دوم :بجاي اينكه شما اينقدر حرص بخوري ،عزيز من خوب يه چيزي بگيد مديران اون بالا بزنن مثل اخطار...يا هشدار...يا تو توضيحات انجمن لاقل اين نكته رو بنويسن تا يه مفلوك مثل من بفهمه كجا اومده !!! به فكر اصلاحش باشين نه به فكر زبونتون !!
سوم : خيلي عذر ميخوام و خيلي هم ممنون.

علیرضا مداح
جمعه 02 مرداد 1388, 08:41 صبح
سلام دوست عزیز،
پوشه ی پروژه شما در IIS به عنوان یک Application تعریف نشده است، بر روی پوشه ی پروژه در IIS راست کلیک کرده و در تب Directory و قسمت Appliation Settings، دکمه ی Create را کلیک کنید، در ضمن دقت کنید که در در تب ASP.Net، نگلرش مناسب انتخاب شده باشد، یا اینکه برای پروژه خود یک Virtual Direcotory تعریف نمایید:
How to: Create and Configure Virtual Directories in IIS 5.0 and 6.0 (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/zwk103ab.aspx)
،/