PDA

View Full Version : سوال: ارسال متغییر از سی شارپ به جاوااسکریپت

faribajan
پنج شنبه 01 مرداد 1388, 16:19 عصر
دوستان سلام
من می خوام مقادیری به متغییرهای جاوا اسکریپت ارسال کنم و بعد از عمل خاصی آن مقادیر رو از جاوا اسکریپت برای سی شارپ بازیابی کنم .
اگر کسی می تونه لطفا راهنمایی کنه.
منتظرم.

bachebahal_1363
جمعه 02 مرداد 1388, 02:35 صبح
شما باید در هنگامی که page در حال load شدن هست یا در databinding های کنترل های خاص به control هایی که در صفحه asp وجود دارند مقادیری رو به وسیله دستور YourControl.Attribute.Add اضافه کنید که این کار رو با مصال ساده زیر شرح می دم

btnSave.Attribute.Add("onclick","return GetAlert('Hello Word');");

javascript :

function GetAlert(msg)
{

Alert(msg);

}
که البته برای پاس دادن مقادیر می شه از hiddenfield ها هم استفاده کرد
سپس شما وقتی سمت کلاینت یا جاوا اسکریپت کارتون تمون شد مقادیر مورد نظر رو در یک hiddenfiled ذخیره کنید و با __doPostBack دکه سمت سرور خود رو call کنید

faribajan
شنبه 03 مرداد 1388, 08:31 صبح
شما باید در هنگامی که page در حال load شدن هست یا در databinding های کنترل های خاص به control هایی که در صفحه asp وجود دارند مقادیری رو به وسیله دستور YourControl.Attribute.Add اضافه کنید که این کار رو با مصال ساده زیر شرح می دم

btnSave.Attribute.Add("onclick","return GetAlert('Hello Word');");

javascript :

function GetAlert(msg)
{

Alert(msg);

}
که البته برای پاس دادن مقادیر می شه از hiddenfield ها هم استفاده کرد
سپس شما وقتی سمت کلاینت یا جاوا اسکریپت کارتون تمون شد مقادیر مورد نظر رو در یک hiddenfiled ذخیره کنید و با __doPostBack دکه سمت سرور خود رو call کنید

ممنون از راهنمایی شما دوست خوب.:لبخندساده: البته من مشکل اول رو به صورت دیگری حل کردم ولی مشکل دوم رو هنوز توش موندم.