PDA

View Full Version : انتقال مشخصات کاربر به فرم بعدی

ariou879
شنبه 03 مرداد 1388, 13:33 عصر
من یه فرم userlogin دارم که می خوام هر کاربر که وارد میشه یه سری اطلاعات مثل نام و نام خانوادگیش منتقل بشه به فرم بعدی که باز می کنم.
برنامه تحت VB 6 هست و دیتا بیس Access
با تشکر.

Tasiyan
شنبه 03 مرداد 1388, 13:57 عصر
خواب مشکل کجاست ؟ :متفکر:
اطلاعات رو از یوزر دریافت بعد بریزه تو بانک بعد هر جا خواستی لود کن

:لبخند:

HjSoft
شنبه 03 مرداد 1388, 14:28 عصر
در ادامه صحبت دوستمون بايد بگم كه بايد حتما تكست باكس هات توي فرم جديد خالي باشه ، چون در زمان بازگردن فرم اگر مقداري در تكست باكس باشه ، اون لود ميشه .

sohrab o
یک شنبه 04 مرداد 1388, 03:51 صبح
باید بعد از چک کردن رمز اطلاعاتی را که لازم دارید در داخل متغیر سراسری ذخیره کنید.البته راههای مختلفی وجود داره

ebrahimashori
یک شنبه 04 مرداد 1388, 15:02 عصر
اگر فرض کنیم که شما قصد انتقال اطلاعات از form1.text1 به form2.text1 را داشته باشیدشما راه های زیادی دارید ولی دو راه خیلی ساده وجود دارد1- در form1 کد زیر را بنویسیدform2.text1.text=form1.text2.textب فرض اینکه گفته شما درست باشد و این را عمل نکند(که غیر ممکن است)2 - در رویداد Active فرم 2 همان کد را بنویسید.

sohrab o
یک شنبه 04 مرداد 1388, 17:10 عصر
چون اطلاعاتی که شما لازم دارید شاید در فرم های دیگه هم بخواهید استفاده کنید با احترام به دوستان و با توجه به راه های زیاد من استفاده از متغیرو مناسب تر میدونم

HjSoft
یک شنبه 04 مرداد 1388, 18:12 عصر
اگر فرض کنیم که شما قصد انتقال اطلاعات از form1.text1 به form2.text1 را داشته باشیدشما راه های زیادی دارید ولی دو راه خیلی ساده وجود دارد1- در form1 کد زیر را بنویسیدform2.text1.text=form1.text2.textب فرض اینکه گفته شما درست باشد و این را عمل نکند(که غیر ممکن است)2 - در رویداد Active فرم 2 همان کد را بنویسید.
زود قضاوت نكنيد !
اگر شما بخواين از چند فرم مختلف اين فرم 2 رو فرا بخوانيد ، اونوقت چي ؟؟؟؟
پس بايد در فرم 1 ، مقدار ها به فرم 2 فرستاده بشه و اين در صورتي امكان داره ( منظورم اينه كه بلافاصله به محض باز شدن فرم ) كه اونطوري كه گفتم عمل بشه .
پس زود قضاوت نكنيد !:لبخند: