PDA

View Full Version : نوشتن sp سیستمی

AmirAlimadadi
شنبه 03 مرداد 1388, 13:49 عصر
با سلام به همه
آیا می شه یه sp نوشت که جزو sp های سیسمی باشه، یعنی در فولدر System Stored Procedures بره، به طوری که با درست کردن هر دیتا بیس این Sp هم در این فولدر موجود باشه و دیگه نیازی به نوشتن دوباره اون نباشه.

بهنام بهمنی
شنبه 03 مرداد 1388, 16:37 عصر
پایگاه داده model بعنوان مبنای ایجاد پایگاه داده ها استفاده میشود , لذا تغییرات مورد نظر را در آن اعمال کنید.

AmirAlimadadi
یک شنبه 04 مرداد 1388, 09:59 صبح
پایگاه داده model بعنوان مبنای ایجاد پایگاه داده ها استفاده میشود , لذا تغییرات مورد نظر را در آن اعمال کنید.

ممنون از شما دوست عزیز، اما یه مشکلی که توی این پیشنهاد شما هست اینه که اگه ما چند تا پایگاه داده رو درست بکنیم، بعد در پایگاه داده model یه Sp درست کنیم، این Sp جدید در بقیه پایگاهها نمی ره، نمی شه کاری کرد که اگه بعد از درست کردن پایگاههای داده یه Sp به model اضافه کردیم، اون وقت این Sp در بقیه پایگاهها هم بره.
ممنون

بهنام بهمنی
یک شنبه 04 مرداد 1388, 15:37 عصر
چیزی که به ذهن من می رسد, تعریف یک Agent است که مرتبا اجرا شدهو ساختار را به روز کند.

AmirAlimadadi
یک شنبه 04 مرداد 1388, 16:37 عصر
چیزی که به ذهن من می رسد, تعریف یک Agent است که مرتبا اجرا شدهو ساختار را به روز کند.

ممنون از راهنماییتون، اما این Agent رو من نتونستم اطلاعات زیادی ازش پیدا کنم، آیا توی نسخه sql2005 به بعد هم هست یا نه؟(چون من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم)
اگه یه نمونه یا یه مقاله ازش بذاری واقعا ممنون می شم