PDA

View Full Version : سوال: سرویس

saeidfarahi
شنبه 03 مرداد 1388, 21:33 عصر
:ناراحت:من یک سرویس دارم که با sql کار می کنه و بعد از نصب به درستی اجرا و به sql وصل
می شه ، اما وقتی سیستم رو ریستارت می کنم و می خوام که قبل از ورود به یکی از loginهای ویندوز کار کنه نمی شه و وقتی به داخل یکی از یوزرهای ویندوز می رم متوجه توقف سرویس می شم (قبل از login خودم) و در event log این پیغام خطا رو می بینم که سرویس خودم داده :

cannont access <my database> , login failed for user NT Authority\SYSTEM

البته در event log یک سری log در ارتباط با سرویس MSSQLSERVER وجود داره که در جایی نوشته که sql نتونسته راه اندازی بشه و راه اندازی کمی طول می کشه و یک log هم بعد از log مربوط به خطای قطع سرویس من هست که می گه recovery مربوط به sql به درستی تمام شده و راه اندازی شده .
راستش من خودم فکر می کنم که باید در کد سرویسم کاری کنم که درست بعد از راه اندازی سرویس sql برنامه ی من شروع به کار کنه اما نتونستم... . من حتی برنامه خودم رو به عنوان depended به سرویس sql با استفاده از کلاس service controller اضافه کردم اما بعد از ریستارت به قسمت properties سرویس sql رفتم اما سرویس من به عنوان dependency به سریوس sql اضافه نشده بود .
من حتی NT Authority\SYSTEM رو بعنوان sysadmin تعریف کردم و connection string ام هم به شکل زیره :

server="+Environment.MachineName+";Initial Catalog=myDB;user id=myLoginName;Password=myPass;Trusted_Connection= True

واقعا نمودم یگه باید چی کار کنم تا کار کنه !!!!!!!!!!!!!!
لطفا اگه کسی می تونه کمکم کنه چون این سرویس باید تا یکی دو روز دیگه آماده بشه!!:متعجب:

Unknownlive
شنبه 03 مرداد 1388, 22:45 عصر
مطمئنی کاربر ادمین هستی در ضمن در نصب از چه حالتی برای امنیت نصب کردی
Mixed
Windows Auth....

saeidfarahi
یک شنبه 04 مرداد 1388, 11:15 صبح
مطمئنی کاربر ادمین هستی در ضمن در نصب از چه حالتی برای امنیت نصب کردی
Mixed
Windows Auth....

بله - sql and windows