PDA

View Full Version : پشتیبان گیری ازaccess

ramsess
یک شنبه 04 مرداد 1388, 14:10 عصر
سلام اهل فن اول بگم خودم قوانین رومی دونم تا بخواین سرچ هم کردن خیلی مطالب زیاد هم گیر آوردم الی ماشاالله مطلب هم وجود داره ولی هیچکدوم درست و حسابی کار نمی کنه
من می خوام یه فرم باشه که فایلم رو تو هر درایوی که خواستم عین همون فایل اکسس رو کپی کنه و هرجا که خواستم بیارم با پیام مناسب برای جایگزینی انتقال بده ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمائید

M_P_1374
یک شنبه 04 مرداد 1388, 14:31 عصر
چند راه وجود داره
مثلا کپی از فایل
فایلو با FileCopy به جایی که میخواین انتقال میدین بعدا فایلو هر وقت خواستین کانکت میکنین

pernia
یک شنبه 04 مرداد 1388, 14:54 عصر
بهتره که از اکتیو ایکس های فشرده سازی استفاده کنی تا بعد از پشتیبان گیری کلی هم حجمش کم بشه!
بعد دوباره موقع استفاده ، اول اتصال رو قطع کن و بعد اونو رو توی مسیر دلخواه extract کن.دیگه نیازی به copy , Rename نداری
روش کار هم طبق help اون اکتیو ایکس بیا.

نمونه:

Zip ActiveX Component for VB6
Chilkat File Compression ActiveX
RSP GZip Compressor OCX

موفق باشی

sohrab o
یک شنبه 04 مرداد 1388, 15:56 عصر
filecopy "C:\test.mdb","D:\RenameTest.mdb"

به نظرم دیگه نیازی از OCX و برنامه های فشرده ساز نیست چون کسی برای انتقال اطلاعات از فلاپی دیسک استفاده نمیکنه

ayub_coder
یک شنبه 04 مرداد 1388, 16:04 عصر
استفاده از FSO بهترین روشه

البته با این کار فقط کار کپی و paste انجام میشه و اگه می خوای طور دیگه ای بکاپ بگیری قضیه اش فرق می کنه

ramsess
چهارشنبه 14 مرداد 1388, 12:11 عصر
ممنون تا حدودی حل شد ولی وقتی یک رکورد رو ذخیره می کنم بعد عمل بک آپ رو انجام می دم خطا می گیره فقط بار اول که برنامه اجرا می شه درست کار می کنه

xxxxx_xxxxx
چهارشنبه 14 مرداد 1388, 14:00 عصر
ممنون تا حدودی حل شد ولی وقتی یک رکورد رو ذخیره می کنم بعد عمل بک آپ رو انجام می دم خطا می گیره فقط بار اول که برنامه اجرا می شه درست کار می کنه
چه خطايي؟
بايد ارتباط برنامه با فايل access رو قطع كنيد، بعد كپي بگيريد.

rasoul babadi
پنج شنبه 20 آذر 1393, 03:08 صبح
سلام به دوستان برنامه نویس
من دارم با ویژوال بیسیک 6 و اکسس برنامه می نویسم اما توی پشتیان گرفتن به مشکل خوردم .
1. برای انتخاب مسیر از CommondDialog استفاده کنم یا نه
2. اگه جواب بله است چطوری.
البته خودم یه چیزایی نوشتم اما خوب ...

look20
سه شنبه 09 دی 1393, 21:52 عصر
سلام دوست عزیز ramsess ببین این بدردت میخوره