PDA

View Full Version : Icon.cs

مهندس مهدی
سه شنبه 06 مرداد 1388, 02:27 صبح
سلام دوستان:
من مهندس مکانیک هستم و از برنامه نویسی چیز زیادی نمیدونم!
برای انجام پروژه ای و بخاطر علاقه!اومدم سراغ یادگیریه #C و از pdf آقای هاشمیان استفاده میکنم!تو صفحه 432 کتاب برای یک پروژه(Favorite Tray) رفتن سراغ آیکون Favorite که برای اینکار روی اسم پروژه راست کلیک کرده و بعد گزینهAdd Item... رو زدن!تو بخش(...Add New Item( Template ها مورد Icon.cs رو انتخاب کردن!منتها مشکل من اینه که برنامه ای که من اینستال کردم چنین چیزی نداره!یعنی Icon File.cs و خیلی گزینه های دیگه که تو عکس صفحه 432 هست رو برنامه من نداره!من نمیدونم اسم این فایلها چیه؟
آیتم یا تمپلیت یا کامپوننت یا....
چطور میشه اینها رو به برنامم اضافه کنم؟اسمشون دقیقاً چیه؟برنامه من اینه
Visual C#2005 Express Edition که برای شرکت دریا سافت هست!میشه کمکم کنید!ببخشید من نمیدونستم چی رو باید سرچ کنم تا جواب بگیرم اگه پست بی مورد زدم عذر میخوام.

amironline
سه شنبه 06 مرداد 1388, 06:27 صبح
شما بايد هنگام اضافه كردن آيتم جديد از Template گزينه Icon File رو انتخاب كنبن

مهندس مهدی
سه شنبه 06 مرداد 1388, 17:10 عصر
شما بايد هنگام اضافه كردن آيتم جديد از Template گزينه Icon File رو انتخاب كنبن
مرسی امیرجان:
مشکل اینجاست که موقع اضافه کردن آیتم جدید از Templat ها گزینه ی Icon File رو ندارم که انتخاب کنم!برناممو دوباره اینستال کردم ولی بازم این آیتم رو نیاورد!
سی دی ای که من استفاده کردم!Visual Sudio نیست!فقط برنامه ی Visual C# 2005 Express Edition رو داره!که msdn و SQL رو هم نصب کرده!نمیشه این آیتم رو دانلود کنم و به برنامه اضافه کنم؟
یا باید برم یه سی دیه دیگه بگیرم؟اصلا ً اسم این آیتم ها چیه؟من تو tEMPLAT هشم گزینه های Class و Cosole و...رو دارم ولی آیکون فایل رو و چند تا گزینه ی دیگه رو ندارم!