PDA

View Full Version : باز شدن فرم در حالت ثبت ركورد جديد

shirazi2020
سه شنبه 06 مرداد 1388, 13:14 عصر
با سلام هب دوستان من دوتامشکل تو فرم دارم
1- وقتی فرم را برای ورود اطلاعات باز می کنم می خوام در حالت ثبت رکورد جدید باشه
2- می خواهم توی تکس باکس عدد یا تکسی نوشته بشود و همیشه مقدارش ثابت باشد و ههمان را توی دیتابیس ارسال کنم
با تشکر از دوستانی که زحمت می کشند

bita_ziba77
سه شنبه 06 مرداد 1388, 14:07 عصر
با سلام هب دوستان من دوتامشکل تو فرم دارم
1- وقتی فرم را برای ورود اطلاعات باز می کنم می خوام در حالت ثبت رکورد جدید باشه
2- می خواهم توی تکس باکس عدد یا تکسی نوشته بشود و همیشه مقدارش ثابت باشد و ههمان را توی دیتابیس ارسال کنم
با تشکر از دوستانی که زحمت می کشند
با سلام
جواب سوال 1 ) داخل فرم در حالت Design به قسمت property رفته و در قسمت event روي قسمت On open يك ماكرو تعريف كنيد و در داخل ماكرو در قسمت Action ، قسمت go to record را انتخاب كنيد و در قسمت پايين در قسمت record گزينه new را انتخاب نماييد.
جواب سوال2)داخل فيلدي كه مي خواهيد ثابت باشد رفته و در حالت Design به قسمت property رفته سپس به قسمت Data برويد و در داخل defaut value عبارت مورد نظر را بنويسيد و در آخر گزينه Locked در همان بخش را Yes كنيد.

مهدی قربانی
سه شنبه 06 مرداد 1388, 18:09 عصر
سلام
كاربر گرامي shirazi2020 (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=95406) ، لطفاً موارد زير رو در ايجاد تاپيكها مورد توجه و اقدام قرار بديد ;
اول اينكه از عناوين مناسب براي تاپيك استفاده كنيد كه تا حدودي مرتبط و گوياي محتويات متن تاپيك باشه استفاده عبارت "فرم" خيلي كلي و نامفهومه !
دوم ، طبق قوانين هر تاپيك خاص يك موضوعه و طرح چند موضوع در داخل يك تاپيك مجاز نيست ( موضوع تكست باكس )

naznaz88
شنبه 24 مرداد 1388, 14:42 عصر
سلام
من می خواستم در هنگام باز کردن پایگاه داده مورد نظر در Access یکی از فرمها باز شود

dadsara
شنبه 24 مرداد 1388, 14:50 عصر
سلام
در منوی Tools گزینه StartUp ، نام فرم را در قسمت Display Form انتخاب کنید

javad12345
پنج شنبه 24 بهمن 1398, 09:49 صبح
لطفا کد vba مربوط به این کار رو که باید در Event فرم لود بنویسند رو هم بگید

bitandalib
پنج شنبه 24 بهمن 1398, 20:04 عصر
لطفا کد vba مربوط به این کار رو که باید در Event فرم لود بنویسند رو هم بگید
معذرت میخوام، کدوم کار؟ آخه چند مورد ذکر شده