PDA

View Full Version : مشکل با Kylix sms

Tiam121
سه شنبه 06 مرداد 1388, 18:11 عصر
سلام به همه دوستان
من نسخه دموی این کامپوننت رو دارم و مشکل اینه که برنامه فقط روی سیستم خودم اجرا میشه و روی سیستمای دیگه پیغام send to microsoft/dont send رو میده و برنامه اجرا نمیشه اگر کسی اطلاعی داره لطفا کمک کنه در ضمن اگر نسخه ریجستر شده اونم کسی داره ممنون میشم

Valadi
سه شنبه 06 مرداد 1388, 20:01 عصر
این کامپونت مشکلی نداره شما باید اکتیو ایکس توی سیستمهای بقیه نصب کنی
ضمنا مودم برای این اکتیو ایکس خیلی مهمه و تنظیماتش و نسخه فول این را کامل دارم

جهت اطلاعات بیشتر از طریق ایران کامپونت تماس بگیرید

MSHService
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 09:35 صبح
سلام به همه دوستان
من نسخه دموی این کامپوننت رو دارم و مشکل اینه که برنامه فقط روی سیستم خودم اجرا میشه و روی سیستمای دیگه پیغام send to microsoft/dont send رو میده و برنامه اجرا نمیشه اگر کسی اطلاعی داره لطفا کمک کنه در ضمن اگر نسخه ریجستر شده اونم کسی داره ممنون میشم

سلام

با اجازه Valadi

منم این مشکل رو داشتم! پیشنهاد:

1- اول این Activex رو هم روی بقیه Register کن.

2- اگر 1 نشد، شما یه کامپوننت استفاده کردی توی یکی از فرمات، که با CPU سیستم های

دیگه مشکل داره..

مثلا کامپوننته TJvGIFAnimator با CPU هPentium مشکل داره اما با Core 2 Dou و Celeron

مشکل نداره!

شما باید هنگامه Create فرم هات بین دونه دونشون Showmessage بزاری تا فرمیت که مشکل

داره مشخص بشه! بعد تو اون فرم دنباله کامپوننته مشکل دار بگرد.

موفق باشید.

Tiam121
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 17:40 عصر
من اکتیو ایکس رو توی system32 کپی کردم و بعد با دستور Regsvr32 از run اونو نصب کردم و پیغام تایید رو هم گرفتم اما بازم برنامه اجرا نمیشه و همون مشکل رو داره اگر از طریق دیگه ای باید نصبش کنم میشه راهنمایی کنید

Tiam121
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 17:46 عصر
ضمنا مودم برای این اکتیو ایکس خیلی مهمه
آقای ولدی من از مودم استفاده نمیکنم و از موبایل برای این کار استفاده کردم

Tiam121
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 17:48 عصر
شما باید هنگامه Create فرم هات بین دونه دونشون Showmessage بزاری تا فرمیت که مشکل

برنامه روی سیستمای دیگه اصلا اجرا نمیشه و همون ابتدا به این مشکل برخورد میکنه بنابر این نمیشه از این روش استفاده کرد

Tiam121
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 17:50 عصر

برنامه روی سیستمای دیگه اصلا اجرا نمیشه و از همون ابتدا این مشکل به وجود میاد بنابر این نمیشه از این روش استفاده کرد

Valadi
جمعه 09 مرداد 1388, 11:48 صبح
شما برای نصب باید از Install Shield استفاده کنید
ضمنا شما یک کار می تونید انجام بدید ابتدا فایل ریسورس کنی در فایل اجرایی و بعد چک کن فایل در سیستم هست یا نه و بعد اگر نبود نصب کن
بعضی برنامه نویس ها با اکتیو ایکس مشکل دارند از Regsvr32 استفاده میکنند (فکر می کنند که نصب شد و این نصب نشدن دلایلی داره که من نه وقتش دارم و نه اینجا جای بحثش ) در حالیکه اینطور نیست و شما برای اینکار از یک نرم افزاری (جهت مدیریت اکتیو ایکس ها )که در سایت ایران کامپونت قرار دادم استفاده کنید

CYCLOPS
جمعه 16 مرداد 1388, 19:08 عصر
سلام به همه دوستان

دوستان من هم همین مشکل رو دارم (با این تفاوت که نسخه فول هست) و انگار این کامپوننت درست نصب نمیشه
من حتی ستاپ هم با VS براش درست کردم ولی بازم نشد جالب اینجاست که موقعی که ستاپ خود Kylix رو اجرا میکنم (ستاپ کامپوننت و sample ها) و از اون طریق کامپوننت نصب میشه برنامه بدون هیچ مشکلی اجرا میشه کسی میدونه مشکل از کجاست

Tiam121
شنبه 17 مرداد 1388, 01:12 صبح
دوستان من هم همین مشکل رو دارم (با این تفاوت که نسخه فول هست) و انگار این کامپوننت درست نصب نمیشهبا سلام
دوست عزیز من با همون دستور Regsvr32 اونو نصب کردم و موفق شدم فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشه

MSHService
سه شنبه 03 شهریور 1388, 14:10 عصر
سلام

دوستان میشه با KylixSMS شماره فرستنده رو به هر اسمی می خواهیم تغییر بدیم؟!

مثلا شماره +989360095201 رو بنویسه ارتتا!

کمک....

Valadi
سه شنبه 03 شهریور 1388, 21:33 عصر
بله این کار شدنی از 2 راه
1- راه اول که یکراه غیر قانونی با تغییر در سیم کارت (بر خلاف قوانین کشورمان است و پیشنهاد می کنم که هیچ وقت دنبال این نباش)
2 - از طریق کد نویسی که این هم من به نتیجه مطلوب نرسیدم

Tiam121
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 16:30 عصر
از طریق کد نویسی که این هم من به نتیجه مطلوب نرسیدم
1-یعنی کلا چنین کاری نمیشه انجام داد یا به صورت کامل جواب نمیده؟
2-شما کدی برای این کار دارید؟

Tiam121
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 16:32 عصر
کامپوننت دیگه ای هست که بشه این کارو با اون انجام داد؟

pirmard
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 17:00 عصر
کامپوننت دیگه ای هست که بشه این کارو با اون انجام داد؟

در کایلیکس از wappush استفاده کنید
هر چند در ظاهر مکنه اول نیاز شما رو برآورده کنه اما بعدش می بینین اون چیزی که می خواستین نیست

MSHService
پنج شنبه 05 شهریور 1388, 20:51 عصر
در کایلیکس از wappush استفاده کنید
هر چند در ظاهر مکنه اول نیاز شما رو برآورده کنه اما بعدش می بینین اون چیزی که می خواستین نیست

تمامه مبایلها قابلیت دریافت این چنین smsی رو ندارن.

- راه اول که یکراه غیر قانونی با تغییر در سیم کارت (بر خلاف قوانین کشورمان است و پیشنهاد می کنم که هیچ وقت دنبال این نباش)

2 - از طریق کد نویسی که این هم من به نتیجه مطلوب نرسیدم

پس چطور بعضی شرکت تبلیغاتی این کار رو میکنن؟!!!!

MSHService
جمعه 06 شهریور 1388, 16:44 عصر
دوستان با چه سیم کارتی SMS فارسی بدیم ارزون تره. حالا که تمامه طرح های ایرانسل 10

تومانی شدن؟! همراه اول یا ایرانسل؟!

هدف فرستادن sms یک فارسی به 10000 شماره هست طوری که ارزان تر بفته.

با تشکر.:لبخند:

Tasnim
شنبه 21 شهریور 1388, 10:38 صبح
دوست عزیز شرکتهای تبلیغاتی از طریق شماره های اینترنتی مثل 300090 این کارو انجام میدن که هزینه اختصاص نام تجاری (حداکث 10 حرف) سالیانه یه چیزی حدود 50000 توان هست ودر مورد شماره های سیم کارتی نمیشه این کارو انجام داد
موفق باشی

Tasnim
شنبه 21 شهریور 1388, 10:40 صبح
دوست عزیز شرکتهای تبلیغاتی از طریق شماره های اینترنتی مثل 300090 این کارو انجام میدن که هزینه اختصاص نام تجاری (حداکث 10 حرف) سالیانه یه چیزی حدود 50000 توان هست ودر مورد شماره های سیم کارتی نمیشه این کارو انجام داد
موفق باشی

Valadi
شنبه 21 شهریور 1388, 13:21 عصر
با سلام

مورد شماره های سیم کارتی نمیشه این کارو انجام داد
من این کار انجام دادم از 2 راه
1 - تغییرات از طریق سیم کارت
2 - از طریق کد نویسی
بالاخره از طریق کد نویسی انجام دادم

Tasnim
شنبه 21 شهریور 1388, 13:57 عصر
با سلام

من این کار انجام دادم از 2 راه
1 - تغییرات از طریق سیم کارت
2 - از طریق کد نویسی
بالاخره از طریق کد نویسی انجام دادم
دوست عزیز اگه شما این کارو انجام دادین!!! یه نمونه بذارین تست کنیم مطمئن باشید که بنده مشتری خوبی براتون خواهم بود چون بنده نرم افزارهای مبتنی بر اس ام اس زیادی تولید و فروختم.
ممنون

Valadi
یک شنبه 22 شهریور 1388, 11:13 صبح
من این کار انجام دادم و

یه نمونه بذارین تست کنیم
معما چو حل شود آسان شود

Tasnim
دوشنبه 23 شهریور 1388, 10:01 صبح
من این کار انجام دادم و

معما چو حل شود آسان شود
برادر نگفتیم که سورس بذاری یه exe برای تست اگه این کارو انجام دادی که ان شاالله انجام دادی
یاحق

HAMRAHSOFT.IR
پنج شنبه 11 آذر 1389, 22:40 عصر
شرمنده دوستان نميدونم جاي سوال درست يا نه ولي مخواستم ببينم تاريخ دريافت و يا جواب اس ام اس كه توسط اين كامپونت دريافت ميشه را چطوري ميشه به شمسي تبديل كرد ؟

gbg
یک شنبه 21 آذر 1389, 15:30 عصر
این kylix هم ما رو سر کار گذاشته
وقتی یه اس ام اس ارسال می کنم جوای میده که ارسال شد ولی نمیرسه و در ضمن از اعتبار باقی مانده سیم کارت هم کم نمیشه

=========

خب فهمیدم تعداد کاراکترها ( در فارسی ) وقتی بیشتر از 30 تا میشه این اتفاق میوفته