PDA

View Full Version : تهیه چاپ یک گزارش به تعداد دلخواه

MOR_MS
سه شنبه 06 مرداد 1388, 21:11 عصر
با سلام خدمت اساتید
برنامه ای دارم که به یک مشکل در رابطه با چاپ گزارش برخوردم اول بگم تمام تایپیک هار را هم گشتم ولی جواب سئول من نبوده
در فرمی که در برنامه ضمیمه شده این تایپیک است می خواهم گزارشم به تعدادی که من در داخل تکس باکسی روی فرم قراردارد وارد می کنم چاپ شود و دیگر این که من تعداد مثلاً 5 عدد از یک نامه را باید چاپ کنم که به 5 قسمت از یک اداره باید فرستاده شود چطور می توانم نام قسمتهای را که هریک از نامه ها باید به ان قسمت برود را بطور جدا گانه بر روی نامه ها درج شود مثلا قسمت aو bوcوdوeوfکه در روی نامه اول aو دومی bو سویcو ... نمایش داده شود
متشکرم خیلی فوری :عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++:: صبانی++:

مهدی قربانی
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 00:58 صبح
سلام
براي قسمت اول سئوالتون نمونه اصلاح شده خدمتتون ارائه ميشه و اما براي قسمت دوم هم شما بايد از حلقه و تابع InputBox بهره بگيريد و با يك متغير در هر بار گردش حلقه نام واحد رو وارد كنيد در گزارش هم يك تكست باكس بذاريد و نام اداره وارد شده رو از طريق متغيير مذكور در اون تكست باكس قرار بديد .

MOR_MS
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 10:42 صبح
با سلام و خسته نباشید دست شما درد نکند در مورد سئوال اول کارم ردیف شد ولی درمورد دوی اگه امکان داره کمی بیشتر توضیح بدین ممنون میشم و این که چطوری استفاده کنم :تشویق::تشویق:

مهدی قربانی
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 16:44 عصر
سلام
در نمونه تغييرات و اضافات جديدي علي الخصوص در فرم chap انجام شده كه شامل اضافه كردن ليست باكس با قابليت Multi Select ListBox ميشه و شما مي تونيد با انتخاب واحدهاي مورد نظرتون گزارش رو به تعداد اين واحدها چاپ كنيد

مشتاق یادگیری
جمعه 09 مرداد 1388, 01:33 صبح
با سلام و تشكر از استاد محترم آقاي قرباني
در پيش نمايش با هر انتخابي فقط يك صفحه را نمايش مي دهد لطفا راهنمايي كنيد

مهدی قربانی
جمعه 09 مرداد 1388, 16:51 عصر
سلام
طبق خواسته دوستمون قرار شد يك گزارش براي چندين واحد چاپ بشه بنابراين محتواي گزارش يكيه منتها گيرنده ها در هر بار چاپ تغيير ميكنن .

MOR_MS
یک شنبه 11 مرداد 1388, 23:05 عصر
باسلام آقای قربانی دست شما درد نکند
من به یک مشکل دیگر برخوردم من دوتا فرم دارم که یک فرم شامل اسامی گروهای مختلف می باشدو در فرم دیگر که شامل چند تکس باکس است می خواهم وقتی از طریق هریک از تکس باکسها که فرم دوم را فراخوانی می کنم یک بازه از کد ها در فرم اول نمایش داده شود مثلاً در فرم دوم که سه تکس باکس شامل aوbوcمی باشد وقتی از طریق تکس باکس aفرم اول را فراخوانی می کنم کدهای اشخاص بین مثلاً 1تا 199 یا کوچکتر از 200نمایش داده شود و برای بقیه تکس باکس ها نیز مشابه همین عمل شود
متشکرم

مهدی قربانی
سه شنبه 13 مرداد 1388, 12:12 عصر
سلام
من خيلي متوجه منظور شما نشدم اگر ممكنه نمونه اي كه روش كار مي كنيد اينجا بذاريد تا شايد امكان درك بهتر فراهم بشه .

MOR_MS
سه شنبه 13 مرداد 1388, 14:46 عصر
با سلام و خسته نباشید
من نمونه را ضمیمه کردم و در خود نمونه نیز توضیح دادم
راستی اصلاح می کنم در تایپیک قبل منظور کمبو باکس می باشد

دانش پژو
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 12:43 عصر
باسلام آقای قربانی دست شما درد نکند
من به یک مشکل دیگر برخوردم من دوتا فرم دارم که یک فرم شامل اسامی گروهای مختلف می باشدو در فرم دیگر که شامل چند تکس باکس است می خواهم وقتی از طریق هریک از تکس باکسها که فرم دوم را فراخوانی می کنم یک بازه از کد ها در فرم اول نمایش داده شود مثلاً در فرم دوم که سه تکس باکس شامل aوbوcمی باشد وقتی از طریق تکس باکس aفرم اول را فراخوانی می کنم کدهای اشخاص بین مثلاً 1تا 199 یا کوچکتر از 200نمایش داده شود و برای بقیه تکس باکس ها نیز مشابه همین عمل شود
متشکرم
سلام
ببيند من درست متوجه شده ام
اين درخواست شما مربوط به مطالب قبلي تايپيك نمي شود و يك سوال مستقل و جديد است . چون من و احتمالا دوستان براي جواب بين ارتباط آنها مي گردند

MOR_MS
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 13:44 عصر
باسلام و خسته نباشید
درسته ولی ناخواسته از تایپیک هفت همین قسمت که از آقای قربانی سئوال کردم و ایشان نیز برای رفع ابهام نیز از من درخواست نمونه دادند شروع شد و به ناچار در همین سرفصل نمونه را در تایپیک 9 گذاشتم

Mahsa Hatefi
شنبه 08 خرداد 1389, 06:44 صبح
سلام
در نمونه تغييرات و اضافات جديدي علي الخصوص در فرم chap انجام شده كه شامل اضافه كردن ليست باكس با قابليت Multi Select ListBox ميشه و شما مي تونيد با انتخاب واحدهاي مورد نظرتون گزارش رو به تعداد اين واحدها چاپ كنيد

استاد بزرگوار جناب قزباني

با دستور printout تعداد كپي در صفحات ديگر امكان پذير مي گردد . فرض كنيد من مي خواهم رسيدي كه كوچك است را در 2 يا سه نسخه در يك صفحه A4 چاپ كنم چه بايد كرد ؟

Mahsa Hatefi
یک شنبه 09 خرداد 1389, 09:15 صبح
استاد بزرگوار جناب قزباني

با دستور printout تعداد كپي در صفحات ديگر امكان پذير مي گردد . فرض كنيد من مي خواهم رسيدي كه كوچك است را در 2 يا سه نسخه در يك صفحه A4 چاپ كنم چه بايد كرد ؟

جناب قرباني عزيز ممنون حل شد (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=169816)

aimaz57
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 07:04 صبح
سلام
میشه نمونه ای که مشکل ش حل شده رو اضافه کنید

aimaz57
دوشنبه 15 شهریور 1389, 12:50 عصر
سلام
میشه نمونه ای که مشکل ش حل شده رو اضافه کنید

mousa13722
سه شنبه 23 شهریور 1389, 15:35 عصر
با سلام
از كليه دوستان كمال تشكر را دارم .