PDA

View Full Version : سوال: ساختن دگمه ی new

mortezawolf
سه شنبه 06 مرداد 1388, 23:21 عصر
راستش من چند سوال دارم:1-چجوری میشه کنترلای روی فرمو از هم مجزا کرد؟یعنی از هم جدا بشن(بدون استفاده از پنل(مثلا بشه بینشون خط کشیدو جداشون کرد2-چجوری میشه یه دگمه new ساخت که تا زده بشه فرم بسته بشه و یه فرم جدید باز بشه .3-برای اینکه فایل exe برنامه روی همه سیستما کار کنه به چه چیزایی نیازه(خطای application initialize failed می ده(آیا ممکنه از ویروس باشه؟

hozouri
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 08:26 صبح
1. اگر فقط می خواهید بین کنترل ها خط بکشید یه پنل روی فرم و بین کنترل ها بندازید اگر عمودی می خوای بذاری height پنل رو 3 بذار و رنگ پنل رو تغییر بده. اگر افقی می خوای بذاری Widht پنل رو 3 بذار.

2.

form1 f=new form1();
f.Show();
this.Close();

3.دات نت فریم ورک که حتماً لازمه بسته به ورژنی که شما ازش استفاده کردید باید روی سیستم کاربر نصب بشه. اگر وقتی exe رو اجرا می کنی این پیغام میاد احتمالاً برای دات نت فریم ورک باشه ...

Mahdi1001
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 11:11 صبح
ببخشید یعنی نمیشه یه نرم افزاری بسازیم که بدون دات نت ران شه؟

Soroush.Sarabi
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 11:25 صبح
ببخشید یعنی نمیشه یه نرم افزاری بسازیم که بدون دات نت ران شه؟

چرا دوست عزیز می تونی از برنامه های Pack استفاده کنی که البته خیلی پیشنهاد نمی کنم.

(http://soroush-sarabi.blogspot.com)

hozouri
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 11:30 صبح
چرا میشه ولی باید از نرم افزار های تبدیل کننده استفاده کنی ...

در این باره قبلاً بحث شده می تونی جستجو کنی.

البته اگر موقع ساخت ستاپ در ویژوال استدویو نصب دات نت فریم ورک رو هم اضافه کنی در موقعی که برنامه می خواد نصب بشه اگه دات نت فریم ورک(همون نسخه) بر روی کامپیوتر نصب نشده باشه نصب میشه...

در این مورد مقاله زیاد هست توی همین سایت جستجو کن.