PDA

View Full Version : قفل نرم افزاری

Abolfazl Hidden
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 01:54 صبح
سلام به دوستان من میخوام برای نرم افزارم یک قفل بذارم ( که کاربر برای نصبش باید کدی که پشت پک سی دی هست رو بخونه و با برنامه نویس تماس بگیره و کد بگه و یک رمزی رو از برنامه نویس بگیره در غیره این نرم افزار اصلا کار نکنه) ممنون میشم اگه کمکم بکنید در ضمن اگه کلک دیگه یاد دارین بگین ممنونتون میشم اگه سورسی دارین بذلرین :قلب:

vahid_d_0101
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 02:08 صبح
خوب شما میتونید داخل فرم اول برنامه یه دونه کد CPU یا هارد (CPU بهتره ) را بگیری و با روش خودت اونو تغییر بدی و بعد یه کد داخل تکست باکس چاپ کنی مثلا شماره CPU را در 2 ضرب میکنی و ازش 10 تا کم میکنی و ... بعد نتیجه را در یه تکست باکس چاپ میکنی یه تکست باکس دیگر هم میگذاری برای وارد کردن رمز بعد برای خودت یه دونه پچ در ست میکنی که مثلا اون کدی که بهت میدن را چهار تا عدد وسطش را بر داری و مثلا در چند عدد ضرب و تقسیم کنید و یه کد دیگر به دست بیاری اون کد را به کاربر میدی و میگی وقتی که کد را وارد کرد اون کد اول که از cpu گرفته بودی را تمام مراحلی که در پچ خودت انجام دادی انجام دادی را در اون فرم هم انجام میدی و میگی اگر کدی که تو به دست اوردی با کدی که کاربر وارد کرده یکی بود وارد برنامه بشه :گیج:

mmssoft
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 07:47 صبح
ممنون از آقای vahid_d_0101 (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=50073). آیا کدی هست که بتونیم بدون استفاده از OCX سریال CPU رو به دست بیاریم.

Abolfazl Hidden
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 12:07 عصر
سلام , دوست عزیزم برای راهنمایی ممنونم میشه اگه سورسی دارین بزارین , و در مورد درست کردن پچ بیشتر توضیح بدین اخه من مدت زیادی نیست که برنامه نویسی میکنم

mmssoft
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 14:13 عصر
:گریه: آیا کدی هست که بتونیم بدون استفاده از OCX سریال CPU رو به دست بیاریم. :گریه:

saeedzx
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 15:48 عصر
دوستان این سورس و یا ocx می شه برای دانلود بذارید

HjSoft
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 16:04 عصر
حرف هاي دوستان كاملا درسته ، اما يك اشتباه لغوي بود كه گفتن Path ، بلكه منظورشون Key Generator بود .
در هر صورت حالا چرا حتما از Cpu Id استفاده بايد كرد ، ميتونيد بجاش از سريال هارد استفاده كنيد كه هيچ Ocx il لازم نداره .

mmssoft
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 16:25 عصر
دوست عزیز می دونم میشه از سریال هارد استفاده کنم. ولی من فعلا به سریال CPU نیاز دارم.

mmssoft
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 16:34 عصر
شاید تو زمینه ساخت پسورد تصادفی نرم افزار Serial Shield و نرم افزار PassMaker که خودم ساختمش به دردت بخوره.

اگه خواستی می تونی نرم افزار PassMaker رو که خودم ساختمش رو دانلود کنی.