PDA

View Full Version : How To make Help

mina1363
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 12:30 عصر
سلام دوستان
من به قسمتهای فروم نگاه کردم ولی نفهمیدم این سوالم مربوط به اینجا میشه یا نه؟
من یه پروژه با c#.net دارم حالا میخوام براش یه help بسازم ولی نمیدونم چه طوری؟ ممنون میشم راهنمایی ام کنید

seven7777777
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 14:43 عصر
به نظر من بهترین کار اینه که با برنامه های ساخت Help از نوع CHM راهنماتون رو بسازید و بعد در داخل برنامه و در رویداد دکمه مربوطه اونو اجرا کنید .

mina1363
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 15:08 عصر
به نظر من بهترین کار اینه که با برنامه های ساخت Help از نوع CHM راهنماتون رو بسازید و بعد در داخل برنامه و در رویداد دکمه مربوطه اونو اجرا کنید .
ممنونم خوب این برنامه CHM که میگید رو باید از کجا پیدا کنم؟ خریدنی است؟

Unknownlive
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 18:00 عصر
با سلام.خدا خوبش کنه این مایکروسافت را چون کامپوننت Help Provider را گذاشت.دوست ما درست می گند فایل های CHM بهترین راه حل اند و وقتی این راه حل کامل میشه که یک فایل CHM بسازید و به Help Provider بدید این نوع فایل CHM به قرار زیره :
ابتدا یک فایل ورد بسازید و آموزش خودتون را ایجاد کنید هر چند قسمت که می خواهید براش یه فایل جدا گانه ایجاد کنید یعنی اگر 10 فصل دارید 10 فایل ورد درست کنید و در هر کدوم هرچی خواستید بنویسید بعدش با خروجی Web ذخیره کنید بهترینش Single File Web Page است بعدش یک نرم افزار CHM نصب کنید مثل Power CHM تو اینترنت برای دانلود زیاد هست و کم حجم هستند حدود 4 مگابایت بعدباید فایل های Web را به ان دهید و کامپایل کنید بعد خروجی کامپایل شده یک فایل CHM است که به کامپوننت مورد نظر بدهید فقط بدانید اگر عکس در فایل Word اضافه کردید امکان جابه جای داره وقتی به حالت Single File Web Page تبدیل می کنید پس خروجی را بعد از هر ذخیره ببینید که درست ذخیره شده یا نه.