PDA

View Full Version : چطور مي شه Tab Control را راست چين كرد

mostafa-sohrablou
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 16:15 عصر
با سلام

چطوري مي تونيم Tab Control را راست چين كنيم. مانند تصوير پيوست. البته فايل پيوست در فتوشاپ به اين صورت در آمده.

با تشكر

مشتاق یادگیری
جمعه 09 مرداد 1388, 01:17 صبح
با سلام خدمت تمام دوستان
من هم همين سوال را دارم در صورت امكان جالب مي شود

nemat2000
جمعه 09 مرداد 1388, 18:36 عصر
من هم اين سوال را دارد

amir4_1363
جمعه 09 مرداد 1388, 21:14 عصر
دوست عزیز این که خیلی راحت شما عکسی که با پسوند bmp دارین واز اون برای این عنوان استفاد میکنید میتونید در فتوشاپ تغییر دهید

مشتاق یادگیری
شنبه 10 مرداد 1388, 00:28 صبح
با سلام
دوست عزيز ضمن تشكر از توجهتان يا من سوال را متوجه نشدم يا شما
فكر مي كنم منظور چيدمان بجاي چپ چين كه پيش فرض اكسس است راست چين شدن آن است -( وقتي اولين تب ايجاد مي شود از چپ شروع به چيدن مي كند)

bemilove
پنج شنبه 30 تیر 1390, 19:30 عصر
جوابی نبود

RESMAILY
جمعه 31 تیر 1390, 11:08 صبح
به نام خدا
باسلام اكسس مستقيما اين امكان را ندارد ولي براي راست چين شدن منوها، treeview, tabcontrol و اين قبيل كه در آكسس مشكل دارند، يكي از دوستان ماجولي پيدا كرده بودو نمونه براي treeview آن را گذاشته بود. وعده اي هم داده بود ولي بعدا كسي روي آن كار نكر د تا براي باقي موارد هم استفاده شود. الآن ماجول را در اختيار ندارم ولي با جستجو در عنوان treeview آن را پيدا مي كنيد. ظاهرا مي شود يك كاري كرد.

payman_xxp
جمعه 31 تیر 1390, 16:57 عصر
با سلام

چطوري مي تونيم Tab Control را راست چين كنيم. مانند تصوير پيوست. البته فايل پيوست در فتوشاپ به اين صورت در آمده.

با تشكر

سلام
پیشنهاد من دو راه بدون کد نویسی خفن هستش:

1- اندازه تبها و صفحات رو طوری محاسبه کنید که بتونید تبها رو در طول صفحات جا بدید، اینطوری دیگه راست یا چپ چین بودن تبها بچشم نمیاد.

2- بعد از طراحی محتویات صفحات تبها خاصیت style تب کنترولر رو none کنید و به ازای هر چند تا صفحه که داری باتون روی صفحه قرار بدید( ترجیحا از آپشن گروپ استفاده کنید- درکل فرقی نداره)، و در رویداد کلیک هر باتون صفحه مورد نظر رو setFocus کنید.

هر دو روش در نمونه زیر ارائه شده، امیدوارم گویا باشه.
موفق باشید.