PDA

View Full Version : سوال: یافتن خطایی که در صفحه اصلی سایت در اینترنت اسکپرورر است

rezaei manesh
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 18:39 عصر
سلام
مسترچی ساختم که در ان از Div استفاده کردم اما موقعی که اجرا می کنم د رمرورگر IE 2 تا خطا میده اما هر چقدر گشتم نتونستم خطا رو پیدا کنم چه راهی وواسه پیدا کردن اون پیشنهاد می کنید؟
http://www.markazeketab.com

milade
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 19:25 عصر
سلام
IE رو وللش !
یه بلایی سر این View State بیار !!!

rezaei manesh
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 19:45 عصر
سلام
IE رو وللش !
یه بلایی سر این View State بیار !!!

سلام
ممنونم از توجهت
منظورت چیه؟
View State رو چه کارش کنم
حقیقتش این سایت یه مشکی دارم که من نمی تونم پیداش کنم چون قسمتی از سایت قبلا نوشته شده بود و من اونو بازسازی کردم و به علت محدود بودن زمان نتونستم کلا اونو بازبینی کنم واسه همین داره اذیتم می کنه

milade
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 20:28 عصر
سلام
خواهش میکنم .
ببین من که Page رو باز کردم رفتم توی سورس یه 20 کیلو بایتی ViewState بودش !
اگه لازمت هست و مثلاً ازش مقداری چیزی میگیری که هیچ .
در غیر این صورت یا کلاً توی Web.Config غیر فعالش کن و یا توی همین صفحه EnableViewState رو False کن .

در مورد اون 2 تا خطا هم ، که البته برا من 3 تا بودش ، این Browser ها جدیداض خیلی گیر میدند .
ممکنه تگی بسته نشده باشه ...
( اخه من توی سورس چیزی ندیدم .. )

پیروز باشی و پایدار

iman_ad
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 21:06 عصر
boro تو تنظیمات internet option قسمت advance تگ disable script deduging (IE) تیک بزن
بعد با ویژول استدیو run کن خطاشو نشون می ده

rezaei manesh
پنج شنبه 08 مرداد 1388, 10:48 صبح
سلام
اون خطا ها رو دیشب پیدا کردم از تو کد نویسی به رویداد onclickتگ img آدرس می دادم گیر می داد که اونو با aspimage عوض کردم حل شد الان خطا برداشته شد
اما در مورد ViewState :از اون فقط برای نگهداری ایندکس صفحه ها برای اون کتاب های قبلا خردیداری شده پایین استفاده می کنم تو این صفحه اصلی در صفحات دیگر هم استفاده شده...

disable script deduging رو هم ok کردم ممنون در اینده به درد می خوره خیلی.
اما یک نکته هنوز وجود داره که من نفهمیدم
نمی دونم چرا وقتی تو کد نویسی قسمت design فرم رو می زنم برنامه هنگ می کنه باید حتما close کنم از ویندوز؟!!!!
باز و بسته بودن همه تگ ها رو هم چک کردم اما نتونستم چیزی پیدا کنم