PDA

View Full Version : خبر: پیدا کردن پسورد ویندوز

vahid_d_0101
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 19:56 عصر
یه دونه سورس پیدا کردم برای پیدا کردن پسورد ویندوز داخل تمام یوزرها کار میکنه ( حتی لیمیت ) خیلی خیلی کارش درسته
تقدیم به دوستان ( تشکر یادتون نره)

ما که بخیل نیستیم ولی 51 دیدار 4 تشکر
كساني كه نفس خود را از بخل و طمع دور بدارن رستگاران آلمند

l4tr0d3ctism
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 21:06 عصر
با تشکر از شما دوست عزیز

این برنامه توی محیط لیمیت کار نمی کنه تریقه ی بدست آوردن پسورد های ویندوز xp به این شکله

کلیه ی پسورد های ویندوز در فایلی با نام Sam که در پوشه system32/config وجود داره ذخیره شده که اون فایل توسط lsass.exe قفل شده البته بگم که پسورد ها به صورت هش شده با الگوریتم md4 درون این فایل بوده

شما خیلی زیاد کنید می تونید با پایین آووردن امنیت ومجبور کردنش به استفاده از پسورد های برگشت پذیر بتونید پسورد ها رو بصورت هش شده بدست بیارید . ( کمی آزمایش و خطا ) .......... ولی دهش کردنش با این نرم افزار شما کمی ........( مجورز باید ادمین باشه )

شما الان ببینید pwdump برای بدست آوردن Sam چیکار میکنه ؟؟؟؟ اون هم حتی نمی تونه در محیط limit کار کنه

این برنامه هم از روش بروت فورس استفاده میکنه ... پسورد های حرفه ای رو هم نمی تونه که بدست بیاره

نمی خوام گیر بدم می خوام کمی اطلاعات در این رابطه بهتون بدم

امیدوارم مفید بوده باشه

saeedzx
چهارشنبه 04 شهریور 1388, 20:50 عصر
جناب l4tr0d3ctism (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=106067) من این سورس رو روی شبکه هم تست کردم

توی کافینت پسورد سرور ررو بهم داد باید بلد باشید چگونه استفاده کنید

SilverLearn
جمعه 06 شهریور 1388, 20:57 عصر
جناب l4tr0d3ctism

اين برنامه در limit هم جواب ميده دليلش رو بيارين كه اين برنامه كا نميده
اصلا به سورس برنامه توجه كردين كه با چه روشي اين كار رو مي كنه

MBG73
جمعه 06 شهریور 1388, 21:39 عصر
اگه پسورد کامپیوتر 10 رقم باشه که 100 سال طول میکشه پیدا کردنش !!!

vahid_d_0101
شنبه 07 شهریور 1388, 00:15 صبح
نمیدونم چرا شما وقتی یه سورس رایگان براتون میگزارن میایید اشکالات الکی میگیرید خوب معلومه که اگر پسورد زیاد باشه زیاد طول میکشه تا یدا کنه
شما برنامه هایی که پسورد فایل های زیپ را باز میکنید دیدید اون ها هم با همین روش استفاده میکن حالا به جایی این که بگید داره پسورد را از لیمیت به دست میاره میاید اشکال میگیرید که دو سال کارشه پسورد پیدا کنه
در ضمن برنامه های اماده ای هست که پسورد را به سرعت زیاد نشون میدن ولی سورسش را از کجا میتونید پیدا کنید

l4tr0d3ctism
شنبه 07 شهریور 1388, 01:33 صبح
مراجعه شود به
Certified Ethical Hacker (C|EH) Version 6

بخش system hacking

خواستید لینک دانلود رو براتون میزارم

==========

توضیحات من رو کامل نخوندید

مثل اینکه این برنامه از john the ripper یا lc , rainbow اینا هم قویتره اینطور که شما میگید

saeedzx قابلیت اسنیف کردن هم داره ؟؟ ایول به برنامه نویسش :تشویق::کف:

دوستان منظور من فقط کمک بود کمی بیشتر مطالعه کنید

==========
موفق باشید

alanmatthew
جمعه 04 شهریور 1390, 17:15 عصر
متشکرم و عالی بود.

MohammadGh2011
جمعه 04 شهریور 1390, 19:25 عصر
سلام عليكم

متشکرم و عالی بود.
دوست عزيز شما ميتونستيد تو پست يك از دكمه ي تشكر استفاده كنيد كه استفاده نكرديد.از دكمه ي تشكر استفاده كنيد و پست جديدي ايجاد نكنيد.

موفق باشيد

setroyd
جمعه 04 شهریور 1390, 21:42 عصر
ببینید کار این تابع به شکل اینه که میاد با تابعی میبینه که پسورد وارد شده درست هست یا خیر من براتون مثال میزنم که کسانی که دوست دارن با نحوه ی نوشتن این برنامه اشنا بشن .

setroyd
جمعه 04 شهریور 1390, 22:14 عصر
Private Declare Function LogonUser Lib "advapi32" Alias "LogonUserA" (ByVal lpszUsername As String, ByVal lpszDomain As String, ByVal lpszPassword As String, ByVal dwLogonType As Long, ByVal dwLogonProvider As Long, phToken As Long) As Long
Private Declare Function GetUserName Lib "advapi32.dll" Alias "GetUserNameA" (ByVal lpBuffer As String, nSize As Long) As Long

Private Sub Command1_Click()

Dim s As String

s = Space(255)

GetUserName s, Len(s)

For b = Asc("a") To Asc("z")

For bb = Asc("a") To Asc("z")

Text1.Text = Chr(b) & Chr(bb)

If LogonUser(Trim(s), "", Text1.Text, 2, 0, a) = 1 Then Exit For

Next

Next

End Sub

این یه کد که الان نوشتم من قبلا نمونه ی این رو ساخته بودم ولی نه زیاد قوی که مثل ایشون ادامه بده از یه جایی و ......... چون این دیگه میشه مهارت در برنامه نویسی و چگونگی استفاده از ارایه و حلقه و.......

ولی نحوه ی اصلی این کد چیه

LogonUser کارش چک کردن پسورد ویندوز هست که اگه کاراکتر وارد شده یا کاراکترهای وارد شده دزست بودن این تابع به ما مقدار 1 رو بر میگردونه پس تا اینجا همه فهمیدیم که کارش چیه خوب تا اینجا 99% رو فهمیدید

(ByVal lpszUsername As String یوزر سیستم مورد نظر رو میخواد که من با getusername یوزر جاری رو به دست اوردم البته شما میتونی کل یوزر هارو با api بگیری و شروع به چک کردن کنی مثلا اسم user سیستم من setroyd هست من میام تو این تابع administrator رو وارد میکنم جای یوزر جاری سیستمم که الان توشم . در این صورت این میاد پسورد administrator رو میده پس مهم نیست شما چه در admin باشی و چه در........... این بحسی هست که چنتا از دوستان کردن باید بهتون بگم این تابع ربطی به user یا admin نداره و شما در هر شرایتی حتی در user محدود هم میتونی با این تابع کار کنی .

شما رو سیستم یه پسورد بزارید هرچی میخواد باشه مثلا zn یا df یا ....... ولی بیشتر از 2 کاراکتر نباشه تاکید میکنم حتما حروف باشه عدد نباشه چون من کد رو جوری نوشتم که فقط حروف رو بخونه تا 2 کاراکتر چرا !!!!! چون کد کم باشه و بتونم به شما یاد بدم که گرگیجه نگیرین البته اینجا کسانی هستن که من در مقابلشون شاید یه نقطه هم نباشم پس این رو برای کسانی میگم که مبتدی و نیمه حرفه ای هستن .

For b = Asc("a") To Asc("z") این کارش اینه که میاد از کاراکتر a=97 تا z=122 میره که من به این شکل نوشتم که متوجه بشین .

For bb = Asc("a") To Asc("z") این هم کارش اینه که میادهر بار که حلقه به انتها میرسه یک بار کل حروف رو با اولی چک میکنه اینو دیگه نمیشه کامل توضیح داد کسایی که حلقه تو درتو رو بلد باشن منظورمو میفهمن

If LogonUser(Trim(s), "", Text1.Text, 2, 0, a) = 1 Then Exit For و تو حلقه هم چک میشه اگر نوشته با پسور درست بود از حلقه خارج بشو که وقتی خارج میشه text1 رو همون نوشته میمونه چون از حلقه پریدیم بیرون پس پسورد همون نوشته ای هست که تو text1 نشون داده میشه .

بدوستان اگر بد توضیح دادم به بزرگی خودشون ببخشن بهرحال خوشحال میشم روزی همتون رو ببینم که جا پای اساتید اینجا گذاشتید .

setroyd
جمعه 04 شهریور 1390, 22:15 عصر
راستی یه text box و یه command button بزارید رو فرم اینو برای دوستان خیلی مبتدی گفتم .

meysam34797
دوشنبه 20 شهریور 1391, 23:39 عصر
سلام واقعا برنامه خوبیه مرسی
فقط اگه امکان داره کاری کنید که پسوردای بیشتر از هفت حرف رو هم بتونه با سرعت بالا پیدا کنه
مرررررررررسی

abidana
چهارشنبه 22 شهریور 1391, 15:47 عصر
یعنی این برنامه میاد اون قسمتی که کلمه وارد شده بررسی می کند و از انجا رمز را می فهمد
لطفا یه برنامه معررفی کنید که بتونه مز فایل های وین رر را بشکونه

ALISHABRO
چهارشنبه 18 بهمن 1391, 21:20 عصر
خیلی ممنون از سورسی که گذاشتید

m2011kh
پنج شنبه 19 بهمن 1391, 18:10 عصر
سلام.

لطفا از دکمه ی تسکر استفاده کنید و اسپم ندهید.