PDA

View Full Version : این Error چیه؟

crazy_1892
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 20:25 عصر
سلام دوستان من زمانی که یک بانک Sql به برنامم اضافه میکنم Error میده، لطفا در مورد این Error راهنماییم کنید از این Error عکس گرفتم و ضمیمه کردم

منصور بزرگمهر
پنج شنبه 08 مرداد 1388, 01:54 صبح
کانکشن استرینگ تو برای اتصال کانکشن تو ایراد دارد. پیام می گوید Instance مناسب را انتخاب نکرده ای، لابد می دانی اگر چند بار در یک کامپیوتر SQL Server را نصب کنی برای هر دفعه جدید باید نام یا همان Instance (نمونه) جدید تعریف کنی. پس تو هنگام نصب SQL Server خودت نام بر نسخه ان گذاشته ای.
برای ساخت یک کانکشن استرینگ درست به منو Data\Add New Data Source برو و بعد Next اول مورد New Conection را انتخاب در قسمت Server Name نام سرور خود را مشخص کن(ممکن این قسمت چیزی نمایش ندهد، پس به SQL Server برو بمحض آنکه انرا باز کنی (نسخه 2005 - نسخه 2000 نیز باید بدانی کجاست) پنجره Connect To server نمایش می دهد در انجا مورد Server Name را کپی کن و در C# در قسمت نام سرور پیست کن - مشکل تو دقیقاً همینجاست) و نام دیتا بس در پائین فرم Select to the database انتخاب و دکمه تست کانکشن را بزن، اگر پیام موفقیت امیز داد، دکمه تائید را بزن و بر می گردی فرم قبلی در انجا روی دکمه Connection String کلیک کرده و متن ان را در قسمت کد برنامه ات در قسمت کانکشن استرینگ کپی کن. باید جواب بگیری

Unknownlive
پنج شنبه 08 مرداد 1388, 09:33 صبح
شما باید ببینید در کدام از پایگاه داده های نصب شده بانکتون را توش اتچ کردید بعد برید ببینید با چه Con ی ان را رجیستر کردید نام سرور ان را وارد کنید احتمالا باید از همان Local باشد که . بگذارید یا یه چیزه دیگه