PDA

View Full Version : سوال: پیاده سازی رو باید از کجا شروع کرد؟

minamorsali
جمعه 09 مرداد 1388, 10:18 صبح
سلام
ببخشید برای شروع پیاده سازی یه برنامه با asp.net باید از کجا شروع کرد؟
راستش من باید پروژه مو پیاده سازی کنم، اما گیج شدم. نمی دونم اول master page رو بسازم یا css سایتو یا log in یا ....

لطفا منو راهنمایی کنید. من چون این اولین پروژه مه واقعا گیج شدم. برای پیاده سازی چه روالی رو باید طی کنم. از کجا شروع کنم. بعدش چه کنم و...

jimi67
جمعه 09 مرداد 1388, 10:45 صبح
سلام
خوب مطمئنا اول باید Mastr Page رو بسازی و همون Mastr Page ی که ساختی رو به فرم های بعدی که Add می کنی نسبت بدی.

azmoodeh
جمعه 09 مرداد 1388, 11:52 صبح
سلام
بستگي به حجم و پيچيدگي پرو‍‍ژتون داره
اگر كوچيك هست مي تونيد بعد از طراحي Master Page با ايجاد هر صفحه همون موقع هم دست به كار گرافيكش بشين
اما در پروژه هاي بزرگ معمولا ابتدا منطق و عملكرد صحيح صفحات انجام ميشه و بعد يك گرافيست يا خود برنامه نويس گرافيك رو ايجاد ميكنه

در مورد لاگين هم باز بايد ديد از لحاظ ورود اطلاعات و مشاهده و سطح دسترسي كاربران پروژه شما چه شكلي هست ، اگر ساده هست مي تونيد لاگين رو بذاريد براي آخر كار و در طول پروژه با يك كد فرضي لاگين رو خودتون انجام بديد كه سرعت توسعه و تست برنامه كم نشه
اما اگر پروژه بستگي زيادي به سطح دسترسي ها و قسمت مديريتي و ... داره مي تونيد اول لاگين رو انجام بديد و بعد بقيه قسمتها
در مورد اولويت پياده سازي لاگين و گرافيك بايد بگم طبق توضيحات بالا پيادهسازي لاگين جزو پيادهسازي قسمتهاي منطقي پروژه محسوب ميشه نه گرافيكي
(در پايان بايد بگم كه كلا در انجام اين امر بخش زيادي از اولويت بندي ها به مرور زمان با با تجربه شدن شما در انجام پروژه هاي مختلف قابل انجام خواهد بود )