PDA

View Full Version : سوال: نحويه logout شدن صحيح كاربران

ghafory86
یک شنبه 11 مرداد 1388, 19:48 عصر
سلام دوستان
چطوري وقتي يه كاربر logout ميشه ديگه با كليد back نتونه به صفحه قبلي برگرده

behzadnet
یک شنبه 11 مرداد 1388, 21:07 عصر
خوب در حالت معمول هم نمیتونه برگرده!
اگه از authentication mode="forms" استفاده می‌كنید به طور خودكار پس از log out‌ با زدن back به صفحه لاگین هدایت میشید.

ghafory86
یک شنبه 11 مرداد 1388, 23:39 عصر
دوست عزيز ممنون منم authenticationmode="forms" استفاده كردم اينم كد رويداد logout

protected void logout_Click(object sender, EventArgs e)
{
FormsAuthentication.SignOut();

Response.Redirect("login.aspx",true );
}

ghafory86
دوشنبه 12 مرداد 1388, 00:03 صبح
protected void logout_Click(object sender, EventArgs e)
{
FormsAuthentication.SignOut();

}

behnam-s
دوشنبه 12 مرداد 1388, 01:39 صبح
همین کدی که شما استفاده کردی اصولیه
برای اینکه کاربر نتونه با back به صفحه قبل برگرده باید history از browser پاک بشه که browser این اجازه رو نمی ده . شما توی هر سایت معتبری هم که بری بعد از signout با گزینه back بر می گرده ولی با هر کلید و در کلا تقاضایی به صفحه login هدایت می شه
در ضمن فکر می کنم بهتر باشه دستور زیر رو در فایل Global.asax بنویسی تا در هر شرایطی مثل خطا، Timeout و یا... به صفحه login هدایت بشه

mortez maya
دوشنبه 12 مرداد 1388, 17:04 عصر
سلام دوستان.
من از session استفاده می کنم و در load صفحه اگر session خالی بود به صفحه لاگین redirect می کنم. به نظرتون این روش چطوره ؟

ghafory86
سه شنبه 13 مرداد 1388, 08:56 صبح
سلام دوستان.
من از session استفاده می کنم و در load صفحه اگر session خالی بود به صفحه لاگین redirect می کنم. به نظرتون این روش چطوره ؟

سلام
لطفا بيشتر توضيح بدين يعني شما وقتي كه sigout ميكنين ديگه با دكمه back IE به صفحه قبلي برنميگردين و به صفحه login ميرين ؟

مهدی کرامتی
سه شنبه 13 مرداد 1388, 11:56 صبح
پس از Signout ممکنه کاربر با زدن دکمه Back بتونه صفحه قبل رو ببینه، اما کاری در اون صفحه نمی تونه انجام بده و به محض کلیک بر روی هر آیتم ای به صفحه لاگین هدایت خواهد شد.

milade
سه شنبه 13 مرداد 1388, 13:30 عصر
درود
توضیحات رو که استاد کرامتی لطف کردند .
در صورتی که حتی نمیخواید پس از زدن دکمه بک صفحه نمایش داده بشه کش مرورگر رو غیر فعال کنید !
برای این کار یک جستجوی کوچیک انجام بدید !

موفق باشید

mortez maya
چهارشنبه 14 مرداد 1388, 16:47 عصر
سلام
لطفا بيشتر توضيح بدين يعني شما وقتي كه sigout ميكنين ديگه با دكمه back IE به صفحه قبلي برنميگردين و به صفحه login ميرين ؟
همونطور که دوستمون توضیح دادن توی روش من هم با دکمه Back میشه برگشت به صفحه قبل اما عملا دیگه کاری نمیشه کرد چرا که با زدن هر دکمه ای یا Refresh کردن صفحه به صفحه Login خواهیم رفت.