PDA

View Full Version : ارتباط فرم با data Report

shahzadeh_jadid
دوشنبه 12 مرداد 1388, 18:18 عصر
دوباره سلام:بامزه:
من 20 تا جدول دارماز یه بانک اطلاعاتی دارم که تو هرکدومشون 3-4 تا فیلد داره
و اون فیلد ها رو توی combo bax شناساندم و روی فرمم اوردم
حالا میخواهم اونها رو توی data report چاپ کنم، در ضمن کادر پرینتر رو هم قبل اینکه پرینتشون کنه نمایش بده.
لطفا راهنماییم کنید چطوری این کارو انجام بدم؟
بازم از همه کسانی که بهم کمک میکنن ممنون:قلب:

golestani
شنبه 17 مرداد 1388, 17:42 عصر
سلام من هم در فکر ساخت یک گزارش ساز پویا با پیش نمایش قابل تغییر در اندازه یا جابجایی در فیلد ها هستم.تصورم اینه که شما هم در حال انجام کار مشابهی هستید.من اگر در vb6 کنترل canvas در اختیار داشتم همه مشکلاتم حل میشد. فکر میکنم ایجاد گزارش با توابع گرافیکی بهتر از استفاده از کامپوننت ها باشه. من مدت 10 سال است با کریستال ریپورت و اکتیو ریپورت کار کردم و ازشون متنفرم و میخوام یک کار بکنم اساسی تا آخر عمر! راحت بشم

vbhamed
شنبه 17 مرداد 1388, 20:52 عصر
سلام من هم در فکر ساخت یک گزارش ساز پویا با پیش نمایش قابل تغییر در اندازه یا جابجایی در فیلد ها هستم.تصورم اینه که شما هم در حال انجام کار مشابهی هستید.من اگر در vb6 کنترل canvas در اختیار داشتم همه مشکلاتم حل میشد. فکر میکنم ایجاد گزارش با توابع گرافیکی بهتر از استفاده از کامپوننت ها باشه. من مدت 10 سال است با کریستال ریپورت و اکتیو ریپورت کار کردم و ازشون متنفرم و میخوام یک کار بکنم اساسی تا آخر عمر! راحت بشم

سلام

اما به نظر من بهتره قبل از اون Fast Report Studio رو تست كنيد
گزارش ساز فارسي هم داره !

HjSoft
یک شنبه 18 مرداد 1388, 09:03 صبح
والا من دقيقا سوالتون رو متوجه نشدم ، اما اگر منظورتون ارتباط اشيا فرم با datareport هست . ميتونيد اين كار رو با section ها انجام بدين ، البته الان بايد نام section رو كه در اون كار كنيد رو به من همراه با شماره اش بگين تا كد شو براتون درست كنم .