PDA

View Full Version : سوال: دونت سند

vB.N3T
سه شنبه 13 مرداد 1388, 13:54 عصر
سلام بچه ها

دوستان من هر موقع ویندوز عوض میکنم بعد که میام داخل محیط وین تو درایو سی خود به خود وی بی نصبه و ... حالا بگذریم

چون ایکون وی بی نیست من باز باید از نو برنامه رو نصب کنم وقتی نصب میکنم برنامه رو اجرا میکنم مشکلی نداره حتی بعضی از کنترل ها هم استفاده میکنم بازم مشکلی نیست اما وفتی تکست باکس یا ایمیج میزارم بعد برنامه رو اجرا میکنم وی بی دنت سند میخوره و بسته میشه کسی میدونه مشکل از کجا هست

mmssoft
سه شنبه 13 مرداد 1388, 14:12 عصر
دوستان من هر موقع ویندوز عوض میکنم بعد که میام داخل محیط وین تو درایو سی خود به خود وی بی نصبه و ... حالا بگذریم

احتمالا وقتی شما ویندوز عوض می کنید درایو رو فرمت نمی کنید. به خاط همین همه برنامه ها سرجاشونن.

چون ایکون وی بی نیست من باز باید از نو برنامه رو نصب کنم وقتی نصب میکنم برنامه رو اجرا میکنم مشکلی نداره حتی بعضی از کنترل ها هم استفاده میکنم بازم مشکلی نیست اما وفتی تکست باکس یا ایمیج میزارم بعد برنامه رو اجرا میکنم وی بی دنت سند میخوره و بسته میشه کسی میدونه مشکل از کجا هست

3 تا احتمال اینجا پیش می یاد. یکی که ویروس بعضی از DLL های برنامه رو از بین برده و برنامه رو خراب کرده، یا احتمال دیگه اینه که ویندوز اشکال داشته باشه و یا ممکنه پکیجی از اون VB رو نصب کردین مشکل داشته باشه.
احتمال های دوم و سوم رو بررسی کنید.

vB.N3T
سه شنبه 13 مرداد 1388, 14:30 عصر
ممنون برسی میکنم