PDA

View Full Version : گفتگو: برنامه بانک اطلاعاتی فروشگاه

r_khan
سه شنبه 13 مرداد 1388, 13:07 عصر
سلام من برنامه بانک اطلاعاتی فروشگاه نوشتم اینجا میزارم تا دوستان نظراتشونو بدن و مشکلاتی که داره رو در تاپیک مطرح و راه حلی ارائه بدن تا این برنامه را کاملتر کنم

http://rapidshare.com/files/263536785/projet_DataBase.rar.html

البته از بانک اطلاعاتی خودم back up گرفتم وداخل فایل برنامه قرار دادم و اسم database هم shop است مشکلی که این برنامه داره باید رشته اتصال های برنامه را عوض کرد

منتظر نظرات و راهکارهای دوستان هستم

Unknownlive
سه شنبه 13 مرداد 1388, 15:46 عصر
اگه میشه یه جای به جز RapidShare بزارید تا دانلود کنم.چرا ضمیمه نمی کنید

r_khan
سه شنبه 13 مرداد 1388, 15:55 عصر
اگه میشه یه جای به جز RapidShare بزارید تا دانلود کنم.چرا ضمیمه نمی کنید

حجمش زیاد بود نتونستم ضمیمه کنم

منصور بزرگمهر
سه شنبه 13 مرداد 1388, 16:37 عصر
برنامه را دانلود کردم و با هزار زحمت فایل پایگاه داده ات را از BackUp بیرون کشیدم(نمی دانم چرا فایل اصلی را نگذاشته ای و پشتیبان انرا گذاشته ای) ولی تو برای هر مورد منو خود یکبار کانکشن استرینگ تعریف کره ای، و من مجبور شدم تمام کانکشن استرینگهایت را دوباره با سرور خودم تنظیم کنم.
مگر بلد نیستی یکبار در یکجا یک متغیر متنی عمومی که در سرتاسر پروژه دیده شود، برای کانکشن استرینگ خود تعریف کنی، (یک کلاس را، عمومی تعریف کن و سپس یک متغیر(اینجا متنی) را عمومی و Static تعریف نما، این متغیر هم اکنون در سرتاسر پروژه تو شناخته می شود) بدین ترتیب یکبار ما متغیر کانکشن استرینگ تو را تغییر می دهیم، همچنین باید نام سرور را نیز از کاربر بپرسی و در این کانکشن استرینگ قرار دهی.
ضمناً ریپورتهای تو نیز لوگین آی دی و پسورد می خواهد، انها چیست؟
در آخر یک مقدار در مورد برنامه ات توضیح بده که چگونه کار می کند، و این عبارات چیست؟

r_khan
سه شنبه 13 مرداد 1388, 17:19 عصر
برنامه را دانلود کردم و با هزار زحمت فایل پایگاه داده ات را از BackUp بیرون کشیدم(نمی دانم چرا فایل اصلی را نگذاشته ای و پشتیبان انرا گذاشته ای) ولی تو برای هر مورد منو خود یکبار کانکشن استرینگ تعریف کره ای، و من مجبور شدم تمام کانکشن استرینگهایت را دوباره با سرور خودم تنظیم کنم.
مگر بلد نیستی یکبار در یکجا یک متغیر متنی عمومی که در سرتاسر پروژه دیده شود، برای کانکشن استرینگ خود تعریف کنی، (یک کلاس را، عمومی تعریف کن و سپس یک متغیر(اینجا متنی) را عمومی و Static تعریف نما، این متغیر هم اکنون در سرتاسر پروژه تو شناخته می شود) بدین ترتیب یکبار ما متغیر کانکشن استرینگ تو را تغییر می دهیم، همچنین باید نام سرور را نیز از کاربر بپرسی و در این کانکشن استرینگ قرار دهی.
ضمناً ریپورتهای تو نیز لوگین آی دی و پسورد می خواهد، انها چیست؟
در آخر یک مقدار در مورد برنامه ات توضیح بده که چگونه کار می کند، و این عبارات چیست؟

این اولین برنامه ای بود که نوشتم شرمنده که اینقدر مشکل داره در ضمن من برای ریپورتهام پسورد ندادم از راهنمایتون متشکرم سعی میکنم این مشکل را حل کنم

farsoft
سه شنبه 13 مرداد 1388, 22:00 عصر
سلام
فایل قابل دانلود نیست
لطفا یا خودت دوباره آپلود کن یا بچه های دیگه که گرفتند آپلودش کنند
ممنون

r_khan
سه شنبه 13 مرداد 1388, 22:33 عصر
سلام
فایل قابل دانلود نیست
لطفا یا خودت دوباره آپلود کن یا بچه های دیگه که گرفتند آپلودش کنند
ممنون

دارم برنامه رو درست می کنم بزودی می زارم

r_khan
دوشنبه 02 شهریور 1388, 01:54 صبح
برنامه فروشگاه را از اینجا دانلود کنید نظرات و انتقادات یادتون نره این اولین برنامه من است
http://rapidshare.com/files/270680272/projet_DataBase.rar

nineteen
شنبه 14 آذر 1388, 23:54 عصر
آقا سلام خواهش می کنم جواب بدین این فایل که بریا دانلود گذاشتین بریا من خیلی حیاتی هست اگر میشه دوباره آپلود کنید تا منم استفاده کنم

AliRezaPro
یک شنبه 15 آذر 1388, 02:28 صبح
This file has been removed from the server, because the file has not been accessed in a long time.
تو اکانت پرمیوم اپلود کن ،کالکتور نداری؟یا جای دیگه اپ کن

vahid1976
چهارشنبه 02 دی 1388, 17:12 عصر
سلام
اگر میشه دوباره آپلود کنید تا منم استفاده کنم