PDA

View Full Version : گفتگو: Refresh شدن فرم

kiani_behzad
چهارشنبه 14 مرداد 1388, 07:47 صبح
سلام.
من داخل web form خودم یک منو دارم که کاربر بتونه 6 تا حالت مختلف رو انتخاب کنه.اما روی خود web form شش تا دکمه و شش تا text box دارم که اینا رو دقیقا رو هم گذاشتم.
حالا با توجه به کلیکی که کاربر روی یکی از گزینه های منو میکنه منم از این 6 تا text box و این 6 تا button فقط یکی رو نمایش میدم. یعنی بقیه رو invisible میکنم بعد کاربر یک مقدار وارد text box میکنه و دکمه رو میزنه میخوام تو رویداد کلیک دکمه مورد نظر یک کد خاض اجرا بشه اما صفحه Refresh میشه و اصلا اجرا به رویداد کلیک نمیره. نمیدونم چی کار کنم.
البته من یه جوری این مشکلو حل کردم اما مطمئنم که روش استانداردی نیست و میخوام بدونم روش اصولی این کار جیه.
ممنون از همه دوستان.

farnooshhp
چهارشنبه 14 مرداد 1388, 08:39 صبح
منظورتون چیه؟ روی دکمه کلیک می کنید و اجرا نمیشه یا از جای دیگه onclick دکمه رو اجرا می کنید؟
autopostback تکست باکستون true هست؟

kiani_behzad
چهارشنبه 14 مرداد 1388, 09:24 صبح
منظورتون چیه؟ روی دکمه کلیک می کنید و اجرا نمیشه یا از جای دیگه onclick دکمه رو اجرا می کنید؟
autopostback تکست باکستون true هست؟
رو دکمه که کلیک میکنم اصلا تو رویداد کلیک دکمه نمیره و اجرا نمیشه.

بهنام بهمنی
چهارشنبه 14 مرداد 1388, 11:14 صبح
من فکر میکنم که شما در page_load صفحه تان شما از مقادیری را تنظیم نکرده اید و با انتخاب منو چون صفحه refresh میشه مشکل پیش میاد , آیا در صفحه تان از کنترل refresh نشدن صفحه را انجام داده اید. کنترل زیر if (!Page.IsPostBack)

kiani_behzad
چهارشنبه 14 مرداد 1388, 13:00 عصر
من فکر میکنم که شما در page_load صفحه تان شما از مقادیری را تنظیم نکرده اید و با انتخاب منو چون صفحه refresh میشه مشکل پیش میاد , آیا در صفحه تان از کنترل refresh نشدن صفحه را انجام داده اید. کنترل زیر if (!Page.IsPostBack)
نه از postBack استفاده نکردم. اگه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم. منم فکر میکنم مشکل از refresh دن باشه.
البته اینم بگم که من ASP رو تازه شروع کردم و این اولین سایت رسمی هست که دارم طراحی میکنم.

m_d6712
چهارشنبه 14 مرداد 1388, 13:43 عصر
این که خیلی راحته! با جاوا اسکریپت این کار به سادگی انجام میشه!
کافیه هر button و textbox که به هم مرتبطه رو در داخل یک تگ <div> بزاری و به این تگ <div> مقدار Id بدهی! در داخل style همه این تگ ها display:none را قرار بدهی!

حال کافی است با هر حالتی که پیش اومد display تگ مورد نظر رو Display: قرار بدهی

farnooshhp
چهارشنبه 14 مرداد 1388, 14:20 عصر
نه از postBack استفاده نکردم. اگه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم. منم فکر میکنم مشکل از refresh دن باشه.

شما در رویداد pageload صفحتون اگر کدی نوشتید اون رو در این if قرار بدید:

if(!Page.IsPostBack)
{
...
}

kiani_behzad
چهارشنبه 14 مرداد 1388, 16:51 عصر
از همه دوستان ممنون.