PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد کنترل های موجود در MasterPage

L_eskandary
چهارشنبه 14 مرداد 1388, 16:48 عصر
سلام دوستان
من می خوام تو مستر پیجم یه لیبل بر نشون دادن ساعت کنونی و یه لیبل هم بر تعداد کل بازدیدها بذارم . برا اینکار خواستم از Timer آژاکس استفاده کنم ولی event مربوط به Timer در مسترپیج اعمال نمیشه و لیبل رو نمی شناسه . از یه user control هم استفاده کردم که بازم موفق به استفاده از اون نشدم . راهکار خاصی هست که من بتونم با استفاده از اون کار مورد نظرم رو بکنم . لطفا راهنمایی کنید .
موفق باشین .

L_eskandary
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 09:30 صبح
سلام مجدد
نمی دونم چرا تاپیک هایی که من می زنم هیشکی جواب نمی ده یعنی سوال های من اینقدر ابتدایی هستش ؟ از دوستان عزیز می خوام که در مورد این مشکل منو راهنمایی کنن .

daffy_duck376
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 11:18 صبح
ّرنامه نیسی وب مثل ویندوز نیست که شما با تایمر مشکلت رو حل کنی . چون تایمر آژاکس باعث ارسال پشت سر هم درخواست به سرور میشه و علاوه بر بالا بردن بی مورد ترافیک بیمورد سایت اگر کاربر DICCONECT بشه چپ و راس خطا میده . برای حا مشکل ساعت از کد های جاوا استفاده کن . نمونه اش هم تو همون مثال های آژاکس هست . برای نشان دادن تعداد کل بازدید ها هم میتونی هنگاه لود شدن صفحه از بانک یا هرجایی که نظرت هست بخونی . توجه داشته باش که بازدید کننده نیازی نداره که لحظه به لحظه از تعداد بازدید کننده ها مطلع بشه همون یه بار که وارد صفحه میشه یه عددی بهش نشون بدی کافیه !

L_eskandary
پنج شنبه 15 مرداد 1388, 23:21 عصر
برای نشان دادن تعداد کل بازدید ها هم میتونی هنگاه لود شدن صفحه از بانک یا هرجایی که نظرت هست بخونی . توجه داشته باش که بازدید کننده نیازی نداره که لحظه به لحظه از تعداد بازدید کننده ها مطلع بشه همون یه بار که وارد صفحه میشه یه عددی بهش نشون بدی کافیه !

من هم نمی خوام اینکار رو بکنم . مشکلم من اینه که می خوام تعداد بازدیدهام رو تو یه لیبل نشون بدم ولی این لیبل در قسمت Page_load مستر پیجم فعال نمی شه ؟

amironline
جمعه 16 مرداد 1388, 16:01 عصر
من اين كار رو انجام دادم و مشكلي نداشتم

لطفا كدهاتونو بزارين تا بشه بهتر كمكتون كرد