PDA

View Full Version : Agent

Abolfazl Hidden
جمعه 16 مرداد 1388, 01:57 صبح
:قلب:سلام دوستان میخواستم بدونم کسی از این فایل ها با پسوند (acs) داره برام اپ کنه یک کار قشنگ و شیک ممنونتون میشم بای

xxxxx_xxxxx
جمعه 16 مرداد 1388, 12:37 عصر
حجم اكثر Agent ها زياد هست. با اين حال چندتا از كم حجم ها رو اينجا قرار ميدم. مي تونيد تو خود مايكروسافت جستجو كنيد و Agent هاي بيشتري رو دانلود كنيد. همينطور انواع play ها رو ميتونيد از خود مايكروسافت گير بياريد.

موفق باشيد/

Abolfazl Hidden
جمعه 16 مرداد 1388, 23:30 عصر
سلام دوست عزیز میشه درباره paly بیشتر توضیح بدی اخه من برنامه نویسی رو تازه شروع کردم

xxxxx_xxxxx
شنبه 17 مرداد 1388, 13:05 عصر
هر Agent قادر به انجام كارهايي هست، مثل رفتن، خداحافظي كردن، فكر كردن، دست تكان دادن، خنديدن و ...
اينها Play هاي Agent هستند. اكثر اين اعمال در Agent ها مشترك هستند، اما Play هايي هم هستند كه منحصر به يك Agent خاص هستند.
Play يكي از متدهاي Agent هست. بعد از اين كه شما Agent را معرفي كرديد، به اين صورت:

Call Agent1.Characters.Load("merlin", "C:\Windows\msagent\chars\" & "merlin.acs")

از اين به بعد مي توانيد Agent را كه در اينجا Merlin (جادوگر) هست كنترل كنيد.
اولين كار نمايش دادن آن هست كه به اين صورت انجام ميشه:

Call Agent1.Characters("merlin").Show

بعد هم ميتونيد هر عملي كه خواستيد رو Play كنيد. مثلاً با اين دستور، Merlin عمل فكر كردن رو انجام ميده:

Call Agent1.Characters("merlin").Play("thinking")

در واقع thinking همون Play اي هست كه مي گفتم. حالا هرچيزي ميتونه به جاي thinking قرار بگيره. البته چيزهايي كه از قبل تعريف شده هستند. در غير اين صورت با خطاي زمان اجرا مواجه ميشيم.
در ادامه چند تا از Play هاي ايجنت Merlin رو مي بينيد:

Show
Acknowledge
Explain
Greet
Hide
Surprised
Confused
Congratulate
Decline
Think
Thinking
Wave
Write
Writing
LookDown
LookLeft
LookRight
LookUp
Pleased
Process
Processing
Read
Reading
Sad
Search
Searching

نكته: دقت كنيد اعمالي كه به ing ختم مي شوند مثل (thinking)، حالت استمرار داشته و پايان ناپذيرند. تا زماني كه با متد stop، متوقف شوند.

موفق باشيد/

pernia
دوشنبه 06 مهر 1388, 07:57 صبح
سایت http://www.abhisoft.net/mass/ یه مثال زده که خیلی جامع هست و همه چی داخلش یاد میگیری!
این هم لینک همه کاراکترهاش هست : http://www.abhisoft.net/rc/characters.htm