PDA

View Full Version : چاپ افقی در detial section

Shila Karanfar
دوشنبه 03 اسفند 1383, 17:59 عصر
من در یک گزارش میخواهم قسمت detial گزارشم به جای نمایش یا چاپ عمودی به صورت افقی چاپ شود.شما راه حلی دارید؟؟
(در واقع میخواهم که رکوردهام به جای چند سطر تنها در یک سطر قرار بگیرند احتمالا باید در خود detial خاصیتی را تغییر داد!)

setarehman
دوشنبه 03 اسفند 1383, 19:07 عصر
اگه منظورت نمایش رکورد ها به صورت افقی هست یه خاصیت به اسم textRotation وجود داره که به طور پیش فرض نمایش عمودی اون هست که میتونی تغییر بدی به افقی

Shila Karanfar
سه شنبه 04 اسفند 1383, 08:41 صبح
اگه منظورت نمایش رکورد ها به صورت افقی هست یه خاصیت به اسم textRotation وجود داره که به طور پیش فرض نمایش عمودی اون هست که میتونی تغییر بدی به افقی

setarehman
شنبه 08 اسفند 1383, 18:53 عصر
فکر نمیکنم همچین چیزی امکان داشته باشه تازه اگر هم بشه مثلا اگه گزارش شما حتی فقط 50 رکورد هم داشته باشه نمایش تمام آنها کنار هم فکر نکردین اون وقت چه کاغذی میتونه گزارش شما رو چاپ بگیره

amirb55
چهارشنبه 12 اسفند 1383, 09:19 صبح
سلام
من میخوام روکوردهام توی دو ستون چاپ بشه مثلا اگه بیست رکورد دارم در دو ستون 10 تایی چاپ بشه چی کار باید بکنم

یک شنبه 16 اسفند 1383, 09:16 صبح
در فرم CrystalReport کلیک راست بروی Section مربوطه و انتخاب Section format سپس در پنجره باز شده گزینه آخر یعنی Format ... را انخاب کنید یک پنجره Layout اضافه می شود می توانید آنجا تنظیمات موردنشرتان را تنظیم کنید.