PDA

View Full Version : at command

anea2801
جمعه 16 مرداد 1388, 21:18 عصر
با سلام میخواستم بدونم چه طوری میشود در دستورات at بفهمیم sms ما ارسال شده یا نه send نه dliver یعنی اگه لطف کنید و دستور مربوطه رو به من بگید در sim300 :متفکر:ممنون میشم

noorsoft
شنبه 24 مرداد 1388, 05:23 صبح
اگر شما ب هیچ خطایی موقع ارسال مواجه نشید اس ام اس شما ارسال شده ولی تا دلایوری اون نیاد به دست طرف نرسیده

reza6384
چهارشنبه 28 مرداد 1388, 15:33 عصر
بعد از اینکه پیام شما ارسال میشه یک رشته روی پورت میاد که شامل کلمه CMGS+ و یک شماره و OK هست و نشون میده که پیام شما ارسال شده. برای اینکه متوجه دریافت یک پیام یا رسیدن دلیوری بشین باید دستور AT+CNMI=2,1,0,1 رو وارد کنید و پیام دلیوری با CDS+ شروع میشه که یک PDU هست که شامل شماره گیرنده، زمان ارسال و زمان دلیور شدن پیام هست.

mustafaa
دوشنبه 11 شهریور 1392, 14:58 عصر
بعد از اینکه پیام شما ارسال میشه یک رشته روی پورت میاد که شامل کلمه CMGS+ و یک شماره و OK هست و نشون میده که پیام شما ارسال شده. برای اینکه متوجه دریافت یک پیام یا رسیدن دلیوری بشین باید دستور AT+CNMI=2,1,0,1 رو وارد کنید و پیام دلیوری با CDS+ شروع میشه که یک PDU هست که شامل شماره گیرنده، زمان ارسال و زمان دلیور شدن پیام هست.

سلام
من عین دستور بالا رو تایپ میکنم و خطا میده در کل هیچ دستوری بجز ارسال اس ام اس کار نمیکنه